Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 27 жовтня 2013 р.

ОКТОБЕРФЕСТ ПО-УКРАЇНСЬКИ відсвяткували євроклубівці Луцької ЗОШ № 25

  Останні дні жовтня добігають до кінця.... Чи не привід це для гарного веселого відпочинку? Отож, члени євроклубу "Єврозоря" вирішили влаштувати незвичайне свято - "Октоберфест по-українськи". Яке ж свято без гостей? Запросили директора Центру Європейської Інформації Ліну Басюк, євроклубівців зі шкіл № 10, 12, 19. Німецька запальна музика, відеоролики про традиції цього свята (готував Матвійчук Роман), дружня атмосфера в залі - все було по-особливому.
 
  Захід розпочався з вітального слова канцлера Німеччини Ангели Меркель, яка нещодавно виграла вибори і знайшла час на візит до нашої школи. Акторськи майстерно цю роль виконала Макарчук Богдана. Гімн Октоберфесту та дзвінок сповістили про початок церемонії відкриття.

З"являються дві симпатичні юнки в національному німецькому вбранні. Ведучі Рицай Марія та Кицун Анастасія розповіли про історію свята в Німеччині, а також запропонували присутнім танцювальний майстер клас. Керівник євроклубу Ольга Струбицька провела вікторину "Цікаві факти про Німеччину", а нагородою за правильні відповіді були справжні баварські ковбаски і український квас. Забави, конкурси та рухавки не залишили байдужими нікого! Тут і швидкісне поїдання сосисок, і прикольна октоберфест-карета, і гра "Еволюція" (готували Кічун Анна, Кицун Анастасія)... Свято закінчилось частуванням: на застелених білими скатертинами столах - солоні крендлі, горішки, ковбаски і квас. А, згодом- дискотека для учасників та гостей заходу.
  Ми відкрили для себе ще одну країну- Німеччину, яка входила до країн "шістки"ЄС, яка має цікаву історію і традиції. Це було надзвичайно цікаво!
 
  Надворі золота осінь...В повітрі пахне свіжістю....У парку на алеях справжній багатобарвистий килим.... Душа просить свята! Знайдіть для нього час! Влаштуйте у своїх домівках, школах, офісах осінній октоберфест, аби позбутись ностальгії, буденності і щоденної робочої суєти! 
  Запросіть у гості осінь! З святом!!!
З повагою, Ольга Струбицька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика