Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 8 жовтня 2013 р.

Європейський педагогічний саміт до Дня працівника освітиДуже важлива подія відбулася днями у Луцькій ЗОШ № 25. Перший Європейський педагогічний саміт, учасниками якого були гості з Польщі, Німеччини, Грузії, м. Севастополя.

У нашій школі їх тепло вітав ансамбль народного танцю "Джерельце" (керівник Мирослава Войтович-Смирнова), вокальна група "Перлинка" (керівник Тетяна ), солісти ансамблю сопілкарів "Калинова сопілка" (керівник Юрій Фокшей). 

Вітальні слова директора Віктора Цейка, представників запрошених делегацій, вчителів та учнів ЗОШ № 25, "солодкий" фуршет у дискозалі школи...- все було по-європейськи тепло і щиро. Неофіційне спілкування продовжилось в євроклубі "Єврозоря"(керівник Ольга Струбицька): розповідь про успіхи і досягнення євроклубівців, обмін адресами і сувенірами, фотосесія на згадку.

Мали чудову нагоду поспілкуватись про найближчу подію, Вільнюський саміт країн Східного партнерства, на якому вирішуватиметься майбутня доля України. Це було особливе свято, адже у колі друзів та однодумців воно ще більш святкове, приємне і, звісно ж, незабутнє! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика