Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 12 вересня 2013 р.

Історії успіху: Оля Волошанська - Євроклуб "LIFE", Самбір

Українська мережа Євроклубів продовжує знайомити широку громадськість з випускниками Євроклубів. Представляємо нову історію успіху:

Оля Волошанська
Євроклуб "LIFE", ЗОШ № 8, м. Самбір Львівської області, опікун: Тетяна Гринкевич

Оля вчиться у Національному авіаційному університеті в м. Київ

Моя історія успіху

Як летить літак? З’єднайте до купи фюзеляж, хвіст, крило, двигуни, шасі, купу проводів і справа в капелюсі! Нам тоді дали крила, які росли щосекунди, дозволили використовувати злітний режим в любу секунду коли то було треба і сказали хай ваша уява летить, а ви разом з нею! Євроклуб «LIFE» в ті далекі дні відкрив перед нами двері у світ втілення фантазій і дозволив відчути себе ініціаторами, а потім і «докторами наук» в сфері, яка була кожному з нас тоді цікава. Пам’ятаю як вчилася робити презентації і фільми про досягнуті цілі і плани на майбутнє. Так багато ідей, що інколи було важко всіх їх передати в тих 10-15 хвилинах медійно закарбованих митей і, починаючи першу, були ескізи вже на 2 наступні презентації. О, тоді все було як калейдоскоп!!! Стільки подій, подорожей і мрій про ЄС! Нас вчили свідомості толерантної людини і заохочували вже відтоді будувати Україну європейською країною, що найперше вбачалося в становленні особистості.

Ці шість з половиною років, які прожиті і разом і вже окремо, дали змогу бути потрібними і вчитися відповідати за свої вчинки та ідеї. Звісно, шлях до успіху був не легкий – завжди були потрібні підтримка і час, якого, як відомо, катастрофічно мало. :)

Ще на першому курсі девіз «НАУ – освіта, що опереджає час» не влізалася в рамки допустимого мною, але зараз я можу з гордістю сказати, що НАУ дав мені більше, ніж я очікувала і продовжує дивувати! Як справжній вихованець того закладу можу сказати, щ я «з авіацією в серці» ;-)

Я, будучи першим президентом цієї непересічної організації - євроклуб, навчилася дуже багато якостей, які тепер дуже допомагають в часі становлення мене професіоналом в авіаційній галузі. Орієнтування на результат є, напевне, найпершою з них. Як відомо, вимоги комфортабельного переміщення сягають апогею в наш час, тому потрібні пропозиції для вдосконалення вже досягнутих висот. Ще одним моїм досягненням були відвідини 50-ої міжнародної виставки в Ле Бурже, Франція. Там були представлені найновіші повітряні судна і їх агрегати, тобто авіація майбутнього.

Навчання в університеті, як скорочена шкільна програма – є лише 5 років для життя в колі друзів, але все ж – вони неповторні і варті того щоб бути в житті кожного!

«LIFE», дякую за той час, що я віддала тобі! Дякую за всі перешкоди, які були на шляху твого створення і за те, що ми здолали їх й об’єдналися в таку міцну і незалежну сім’ю творців волі і пілотів власних ідей! «LIFE», дякую тобі за себе!!!!

Оля Волошанська, перший президент євроклубу «LIFE» (2006 - 2008)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика