Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 3 вересня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Євромрія" з Великої Вільшаниці

Запрошуємо познайомитись зі звітом про роботу Євроклубу “Євромрія” Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст. Золочівського району Львівської області.

Євроклуб “Євромрія” у Великовільшаницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів створено 08.09.2010 року.

У 2012-13 навчальному році проведені такі заходи:
  • Випуск шкільного стенду “Європа у моїй школі”
  • Традиції і звичаї європейських свят. Огляд пошти. Різдво у Європі. Інсценізація святкування Різдва в Україні.
  • Казкова мандрівка Європою. Що я знаю про казки Європи.
  • Свято європейських мов у нашій школі. Зустріч з випускниками нашої школи – студентами факультету іноземних та слов’янських мов Львівського університету  ім. І.Франка.
  • Свято франкофонії у нашій школі “Я вітаю вас, моя Франція!”
  • “Дні Європи” у моїй школі. Заочна мандрівка країнами Європи.
  • Випуск стенду “Ми – у Європі, європейці – у нас”

Про деякі події більш детально:

17 квітня 2013 року в рамках святкування Дня Європи та реалізації проекту «Звідки ми є? – або міграція наших предків» членами шкільного євро клубу «Євромрія»у нашій школі була організована і проведена зустріч з українськими емігрантами з Франції – Президентом Асоціації "Amitie Franco-Ukrainienne Bollwerk - Kostopil" Єтьєном (Стефаном) Якубовським та його дружиною Ларисою Кульчицькою. Стефан Якубовський та його дружина Лариса завітали до нас з подарунками для дітей (художня література, газети, журнали). Учні школи провели для гостей цікаву екскурсію школою французькою мовою. Згодом зустріч переросла у теплу розмову, з якої діти дізналися багато цікавого з біографії наших земляків.

1 – 2 червня 2013 року, члени Шкільного європейського клубу “Євромрія”, були учасниками VIII Обласного форуму шкільних європейських клубів у м. Сколе. Організатори форуму зустріли нас гостинно і привітно на дитячій туристичній базі “Карпати” с. Кам’янка Сколівського району. Після поселення було урочисте відкриття, тренінги знайомства з іншими шкільними європейськими клубами - учасниками форуму.

А як цікаво було брати участь у симуляційній грі засідання Європейського парламенту, де розглядалося питання вступу України у Європейський Союз. Ми почували себе справжніми депутатами Європарламенту, працювали в групах, представляли різні політичні партії, ставили питання, обмінювалися думками щодо поданої пропозиції, голосували…

Під час роботи парламенту працювала також група журналістів, яка брала інтерв’ю в учасників форуму, а згодом презентувала свій репортаж.

Група екологів мала завдання зібрати гербарій рослин, які ростуть на території табору і представити всім учасникам форуму…

Цікавими були рухові ігри на свіжому повітрі, організовані шкільними євроклубами. А ще табірне вогнище, запуск 12 жовтих ліхтариків у небо від кожного євро клубу, похід на водоспади, нагородження Грамотами ЛОІППО та цінними подарунками.

На площі біля Будинку творчості дітей та юнацтва м. Сколе наш євроклуб представляв Францію. У нас залишилися незабутні враження.

Автор: Керівник ШЄКу Наталія Любомирівна Яворська, тел.: +38 (097) 267 29 82

Сайт школи: velvilsanytska.at.ua

* * *

Звіт доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика