Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 6 вересня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Дипклуб (Євроклуб) з Донецька

Олег Саакян отримує диплом за перемогу в Євродебатах від Яна Томбінскі, посла ЄС в Україні
Запрошуємо познайомитись зі звітом про основні заходи Клубу молодих дипломатів (“Євроклубу”) Донецького національного університету у 2012/2013 н.р.

Клуб молодих дипломатів (“Євроклуб”) був заснований студентами спеціальності “Міжнародні відносини” Донецького національного університету у 2008 році. Свою роботу клуб здійснює на базі Центру політологічних досліджень у форматі розмовних та дискусійних клубів (дебатний клуб є окремим проектом ЦПД), залучає молодь до участі в європейських молодіжних проектах, співпрацює з волонтерами Європейської волонтерської служби, Корпусу Миру США, тощо.

Завдяки широкому застосовуванню формату відеозустрічей в організації роботи клубів у 2012/13 н.р., до участі в зустрічах змогли долучитись представники інших областей України, молодь з Російської Федерації, Казахстану, Польщі та інших країн. Активісти клубів брали участь в числених тренінгах, конференціях, міжнародних молодіжних обмінах закордоном.

* * *

Звіт доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика