Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 20 вересня 2013 р.

Історії успіху: Євгенія Слівко - Євроклуб "Надія", Кіровоград

Українська мережа Євроклубів продовжує знайомити широку громадськість з випускниками Євроклубів. Представляємо нову історію успіху:

Євгенія Слівко
Євроклуб "Надія", Кіровоградський обласний ЦДЮТ, опікун: Олена Арутюнян

Євгенія вчиться на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка.

Євроклуб для мене - це можливість познайомитись з новими цікавими людьми, пізнати іншу культуру, традиції, подорожувати країнами Європи та практично застосовувати знання з іноземної мови, які здобуваєш у школі. І, насамкінець, це можливість пізнати самого себе.

Чи кожен мій одноліток брав участь у дебатах, форумах, фестивалях? А я з гордістю можу цим похвалитись. Участь у роботі євроклубу «Надія» (керівник Арутюнян Олена Сергіївна) надала можливість обрати майбутню професію. Тому я без вагань вступила до державного педагогічного університету ім. Винниченка на факультет іноземних мов.

Знання, які я отримала протягом відвідування євроклубу, допомагають мені не лише блискуче відповідати на семінарських заняттях з історії, культурології, щодо необхідних фактів, але й аналізувати і мати власну думку, щодо різних ситуацій. Від цікавого спілкування з поважними людьми, які відіграють значну роль в Україні, я отримала поштовх для особистісного росту. 

Завдяки євроклубу в мене з’явилося багато друзів в Україні та за кордоном. І досі ми охоче спілкуємося, вчимося один в одного. Я вже товаришую з однолітками з Білорусії, Росії, Польщі, Німеччини та Чехії. Хіба це не чудово? Також в мене з’явилась можливість відвідувати країни та робити знімки на пам’ять, а не переглядати їх в Інтернеті. А можливість навчання у ВНЗ Польщі та Німеччині за пільговими програмами відкриває для мене нові сторінки життя.

Я хочу рекомендувати усім, хто ще навчається в школі, приєднуватись до євроклубівського руху - це чудовий життєвий досвід, який потрібен у будь якій сфері життєдіяльності людини.

Женя Слівко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика