Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 2 вересня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Дружба" з ТернополяПропонуємо вашій увазі творчий звіт Євроклубу "Дружба" (Friendship) Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Підготувала звіт координатор клубу – Бондаренко Олександра Богданівна.

Головою клубу є президент (Шемуда Анастасія, учениця 10 - В класу), його заступником - віце-президент (Андрійчук Андрій, учень 9 - Б класу), які обираються на один рік. Решта учнів є членами постійних клубів (18 учнів).

Мета нашої діяльності – підтримати прагнення учнів до поглиблення знань щодо Євросоюзу, створення зв’язків з іншими Євроклубами в Україні та за її межами, можливість практичного застосування іноземних мов, що вивчаються. Виховною метою є формування європейської свідомості, відповідальності за підтримання миру, захисту прав людини, охорони навколишнього середовища та збереження культурної спадщини.

Основними завданнями, що ставимо перед собою є проведення роботи , що б сприяла активізації навчального, творчого, наукового потенціалу учнів; розвитку і формування національної та європейської самосвідомості. поширення інформації про Європейський Союз (історію, культуру країн-членів, сучасний стан розвитку та перспективи Європейської інтеграції України) серед учнів, формування демократичних цінностей та виховання лідерських якостей в учнів.

Для виконання цих завдань учасники євроклубу беруть участь у зборах, зустрічах, семінарах, проектах, круглих столах, тренінгах, літературних та мистецьких вечорах, інформаційних кампаніях, конференціях, проводять пізнавально-розважальні заходи, виготовляють інформаційні стенди, газети, постери, листівки, пишуть творчі роботи.

Найбільш значущі проекти та події Євроклубу «Дружба» (Friendship) за 2012/2013 навчальний рік
•    Участь у міні сесії навчального проекту Inter-Rаil, організованого Європейським Молодіжним Парламентом у м. Тернополі. Впродовж двох днів учні мали можливість стати учасниками чотирьох команд, долучитись до відкритого обговорення політичних, економічних, культурних і екологічних питань та досягнення результатів у втіленні демократичного процесу прийняття рішень. Підсумком стало написання резолюції у форматі Резолюції Європейського Парламенту англійською мовою та її презентація, обговорення й захист на Генеральній Асамблеї. (Вересень 2012)
•    Зйомки відеокліпу у рамках проекту Британської Ради – «Connecting Classroms – конкурсі «The GREAT Campaign». «The Great Campaign» демонструє цінність освіти і вивчення англійської мови. Ми під егідою Британської Ради мали можливість долучились до цієї кампанії з метою створення можливостей для розширення культурних відносин. (Грудень 2012)
•    Участь двох учасників Євроклубу та координатор у заключній конференції проекту «Навчаймося разом». Завдяки підтримці координаторів програми – Британській Раді та Міністерству освіти України протягом останніх двох років наші учні мали унікальну можливість спілкуватись та реалізовувати спільні проекти з школами-партнерами, вивчаючи культур, розбудовуючи стосунки між молоддю з різних куточків України на принципах взаєморозуміння та довіри задля створення безпечнішого світу в майбутньому (14-15 березня 2012 р, Київ)
•    Участь та перемога команди десятикласників у вікторині «Чи добре ти знаєш Європу?» присвяченій Дням Європи,. Це була визначна подія для наших учнів, завдяки якій вони відчули себе справжніми громадянами Європи, показавши глибокі знання, географії, державного устрою та культуру країн Європи та стилю життя європейців. (Квітень 2013)
•    Перемога на форумі євроклубів м. Тернополя у номінації «За кращу презентацію роботи у 2012/2013 н. р». (Квітень 2013)
•    В рамках святкування Днів Європи відбулась виставка дитячих малюнків «Європа очима дітей»¸ інформаційно-пізнавальна година «Україна і Європа» для учнів середніх класів, що проводилась під егідою старшокласників¸ виставка державної символіки країн-учасниць Євросоюзу. (Травень 2013)

* * *

Матеріал доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика