Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 1 вересня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Світанок" з ХарковаЄвроклуб "Світанок" був заснований у Харківській загальноосвітній школі № 158 у 2005 році. Учасниками завжди були усі бажаючі з 8-11 класів, але до роботи залучались різні класи: від першачків до випускників. 

На початку 2013 року Президентом клубу був обраний учень 10 класу Прокопенко Богдан. До складу входило 15 учнів з 9-10 класів. Опікунами є вчителі іноземної мови.

Щодо плану роботи євроклубу, ми пробуємо різні засоби його розробки: частину заходів ми розробляємо самостійно згідно з тематикою року, інші узгоджуємо з місцевими організаціями (Фондом місцевої демократії, іншими клубами тощо).

Протягом року ми брали участь у декількох заходах районного та міського масштабу. Найцікавішим був конкурс фотографій «Права українців. Які вони?» у травні поточного року. Підготовка згуртувала всю школу та, навіть, мікрорайон. Усі долучились до створення фото та голосування. Молодші школярі брали участь у конкурсі малюнків на асфальті за темою, старші діти шукали підтвердження дотримання наших прав та фотографували, дорослі підтримували та голосували. Учениця 10 класу Норинчак Катерина зробила колаж. Ми виграли всеукраїнське голосування, нас підтримала країна!

Але є ще з чим працювати. Нажаль в цей час у нас немає людини, яка б активно працювала в Інтернеті та вела наш блог, немає і сторінок в VK та Facebook. Але це стоїть серед першочергових завдань на початку цього навчального року. Деякі з новітніх технологій ми тільки почали опрацьовувати. Деякі матеріали можна знайти на сайті школи. Також були втрачені зв’язки з Малопольською громадою, але ми поступово їх відновлюємо.

Сподіваємось на подальшу співпрацю з різними клубами та шукаємо нових друзів.

Автор: Марина Спіркіна, опікун Євроклубу

* * *

Матеріал доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика