Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 22 серпня 2013 р.

Цікаве літо євроклубівців КіровоградщиниПротягом липня – серпня 2013 року євроклубівці Кіровоградщини втілювали свої плани щодо реальної подорожі країнами Європи.

Прекрасні сонячні дні супроводжували нашу групу з України в Угорщині, Словенії, Австрії та Італії.

Угорські міста Будапешт і Сендендре підкорили кіровоградських хлопців та дівчат старовинними вуличками, пам'ятниками архітектури. Словенська столиця студентства Марібор (Маріборський університет з 18 факультетами), купальні в Моравскі Топліце підкорили серця і молоді і дорослих.

З першого погляду всі учасники групи закохалися в австрійські міста Грац і Відень. А Венеція з італійськими величними соборами, вузькими каналами, морським повітрям назавжди залишилася в нашій душі!

На початку серпня делегація Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ відвідала з дружнім візитом літній міжнародний табір у м. Колобжег(Польща). Спільно з польськими учнями кіровоградська молодь організовувала і проводила цікаві вечори дружби, знайомились з традиціями польскьої культури, незвичайним посвяченням під час свята Нептуна.

З великим задоволенням діти та керівники з України (Кіровоградський, Київський, Черкаський регіони) представляли свої навчальні заклади,традиції, народні звичаї та українські пісні, молодіжні вподобання. Цікавою виявилась подорож до морського порту м. Щецин, міської ратуші, краєзнавчого музею.

Незабутнє враження на групу справило невеличке німецьке місто Стральсунд та океанаріум, де зібрані майже усі мешканці Балтійського моря. Цікавою виявилась подорож до Морського маяка, рибацького та морського порту, піратської вечірки, міського парку, яхтового клубу у курортному містечку Колобжег, і звичайно, аква-парк, де з дитячою безпосередністю відпочивали і дорослі і малі.

З планами на зустріч з польскими друзями в Україні та Польщі та посмішками на обличчях ми повернулись додому, в рідне місто.

Автор: Олена Арутюнян - голова Ради євроклубів Кіровоградщини.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика