Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 6 серпня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Містер Всезнайка - європейський клуб з НікополяПропонуємо вашій увазі творчий звіт Європейського клубу "Mr. Know All" КЗ "Гімназія № 7" м. Нікополь Дніпропетровської області за 2012-2013 н.р.

Підготувала звіт керівник Євроклубу Снітка Юлія Сергіївна, вчитель англійської мови.

Євроклуб – одна з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню європейської тематики, теми дружби та миру. Такий клуб відіграє велику роль у вихованні учнів, так як він дає змогу не лише об’єднати, але й знайомить їх з історією та життям інших народів.

Існує євроклуб і в Нікопольській гімназії № 7. Так як принципи організації Євроклубу є різними для різних шкіл і залежать від конкретних обставин та можливостей, віку учнів та рівня їх підготовки, а також готовності педагогічного колективу брати участь у роботі клубу, то на засіданні членів клубу було вирішено, що він працюватиме в напрямку ознайомлення учнів з інформацією про Європейський Союз, про країни, які входять до його складу, та в напрямку розвитку позитивного ставлення до навколишнього середовища.

Членами клубу є учні 7 - 9 класів.

Керівний склад: президент, прес-група та секретар.

Анциферова А. – президент клубу
Коновалова В. - секретар

Саме члени клубу на чолі з президентом створили емблему, дали назву та девіз, намагаються постійно співпрацювати з іншими клубами.

Для вирішення поставленої мети використовуються інтерактивні форми і методи роботи в клубі, такі як рольова гра, робота в групах та парах, розігрування та розв’язування різних ситуацій, анкетування, творча праця, коло ідей, керовані фантазії, рухливі ігри, «стоп-кадр», уявна прогулянка, заочна подорож з використанням англійської мови, змагання, переговори, запрошення консультантів (взаємодія учнів з учителями історії та суспільствознавства, з географії), вікторини, розгадування кросвордів та ребусів, загадок, випуск тематичних газет, конкурси малюнків, круглі столи, дискусії, прес-конференції, використання наочного методу ілюстрацій та супроводження їх розповіддю, свята, метод листування.

Наш клуб прийняв участь у обласному туристсько-краєзнавчому конкурсі «Золотий колобок – 2012» у номінації «Кращий масовий захід з туристсько-краєзнавчої роботи та Європейської просвіти з учнівською молоддю та педагогами». Також член клубу Рисенко Діана, учениця 8 – А класу, під керівництвом керівника клубу, Снітки Юлії Сергіївни, взяла участь у конкурсі есе на тему «Що значить бути європейцем» для учасників Євро клубів України, метою якого стало стимулювання дискусії у спільноті Євроклубів щодо поширення і дотримання фундаментальних європейських цінностей:
  • людської гідності,
  • свободи,
  • демократії,
  • рівності,
  • верховенства права,
  • поваги до прав людини.
Рисенко Діана виклала тему «Що значить бути європейцем» виходячи зі свого досвіду навчання та діяльності в Євроклубі.

Важливим напрямком діяльності євроклубу є ознайомлення з традиціями святкування популярних свят в країнах ЄС, де учні намагаються самостійно підібрати матеріал, беручи деяку інформацію з таких предметів як географія, світова література, історія, музика, правознавство, а також беруть інтерв’ю, складають та презентують свої реклами, готують доповіді, випускають стінгазети. Цей вид роботи згуртовує учнів, дає можливість їм спілкуватися та вчить допомагати один одному. Саме таким чином, з ініціативи клубного товариства, було проведено свято «Хелоуин», «Різдво». Нашим наступним кроком до пізнання культури країн Євросоюзу стало проведення правового турніру “Діти та їх права”, яке об’єднало учнів 8 і 9 класів гімназії. Метою його проведення було  ознайомлення гімназистів з правами дітей відповідно до Конвенції ООН, національними звичаями та традиціями європейських дітей у порівнянні з Україною.

За допомогою вище згаданих видів роботи розширюються знання учнів п ро всі країни ЄС, їхні звичаї та традиції, закріплюються знання і навички елементарних правил поведінки та етики, поглиблюються уявлення учнів і про нашу державу – Україну, продовжується ознайомлення учнів з державними символами, звичаями та традиціями.

* * *

Фото доступні тут: plus.google.com/photos/100591293814472530612/albums/5908760139858901313

Матеріал доступний для перегляду та завантаження тут: goo.gl/EcGIKz

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика