Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 30 серпня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Єдність" з ІзяславаПропонуємо вашій увазі звіт за 2012-13 навчальний рік шкільного Євроклубу "Unity" ("Єдність") Ізяславського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей", що на Хмельниччині.

Дата народження - 11 вересня 2010 року. Кількість членів клубу на даний момент – 11. Девіз: Ми за майбутнє, за дружбу країн. Що зможемо разом, не зможе один!

Наш клуб об’єднує в своїх рядах активних, допитливих і небайдужих, в основному це учні 8-11 класів. План роботи розробляють і затверджують самі учасники на засіданнях ЄК.
Причини народження клубу:

 • Сприяти поширенню знань про інтеграцію України до ЄС та НАТО
 • Створити умови формування в учнів громадянської гідності, відчуття причетності до європейської співдружності, співробітництва
 • Реалізувати ідеї гуманізму та толерантності
 • Підвищити рівень знань учнів про ЄС
 • Підвищити інформованість учнів про систему і виховання, дитячо-юнацький рух в країнах ЄС
Головні напрями та форми роботи:
 • Проведення дебатів та засідань на європейські теми
 • Підготовка альбомів, виставок та спецвипусків шкільної газети
 • Інформування та анкетування учнів школи щодо Євроінтеграції до ЄС
 • Святкування дня Європи в рамках тижня Європи
 • Організація виставок, презентацій, вечорів в європейському стилі
 • Проведення лекцій та наукових конференцій
 • Зв’язок з Європейськими партнерами
Структура євроклуба
 • Президент: Остапова Оксана
 • Секції: «Культура і література», «Національна кухня», «Національні свята, традиції», «Спорт», «Музика», «Освіта», «Економіка», «Політика»
Координує роботу клубу вчитель англійської мови Мельник Людмила Сергіївна.

Основні заходи, які були заплановані і проведені членами євроклубу «Unity» в 2012-2013 навчальному році:

31.10.2012 Свято Хеллоуін. Члени клубу оформили стенд з символікою свята, разом з батьками виготовили костюми, маски з гарбуза, спекли торт-гарбуз. Учні 7-х класів з задоволенням брали участь в конкурсах, розповідали вірші про осінь на англійський та український мовах.

29.01.2013 Усний журнал «Календарні свята українців». Учасники і глядачі зазирнули у далеке минуле справжніх українських вечорниць. Діти співали колядки, щедрівки. Захід супроводжувався конкурсами, розгадуванням ребусів, загадок. Членами клубу була підготовлена презентація «Українські свята і обряди зимового циклу».

23.04.2013 Shakespear Festival. Конкурс читців. Глядачі з цікавістю послухали інформацію про життя і творчість великого письменника, прочитали напам’ять його сонети, подивились інсценівку шекспірівської трагедії «Ромео і Джульєтта», дружно відповідали на запитання запропонованої вікторини.

07.06.2013. Під час оздоровлення в денному таборі відпочинку, членами євроклубу було ініційовано проведення «Фестивалю європейських країн». Учні 5-8 і 10 класів активно включились в підготовку до фестивалю. Кожен загін представив на вибір одну країну Європи, підготовили цікаві та пізнавальні презентації. В актовому залі школи не було вільного місця. Глядачі здійснили віртуальні екскурсії у Фінляндію, Австрію, Німеччину, Чехію, Францію, Італію та Великобританію.

На жаль ми ще не маємо свого блогу, тому інформацію про нашу діяльність можна знайти в розділі «Наші новини» на шкільному сайті http://iznvk2.at.ua/

* * *

Матеріал доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика