Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 22 серпня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Надія" з КіровоградуЄвроклуб "Надія" є центром для молоді, яка замислюється про майбутнє нашого міста і місце країни в Європі. Євроклуб засновано у 2009 році і працює на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. 

 До засідань Євроклубу систематично збирається молодь від 21 до 21 року. Гасло нашої роботи: «Час настав – майбутнє за нами!»

Керівником Євроклубу є Арутюнян Олена Сергіївна.

На початку кожного навчального року обирається Президент та його заступник. Спільно усіма учасниками євроклубу та керівником складається план діяльності на рік та обираються координатори етапів щодо проектної діяльності. У подальшому до нашої діяльності ми долучаємо керівництво закладу та шукаємо партнерів, спонсорів у проведенні заходів проектів.

2012-2013 навчальний рік був яскравим та продуктивним на події та цікаві корисні заходи для євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Мета діяльності нашої роботи полягала в активному пропагуванні європейських цінностей, демократичних перевтілень, ідей європейської єдності в місцевому середовищі шляхом:
  • накопичення та передачі знань про Європу в історичному, географічному, культурному, економічному та інших аспектах; створення презентацій про держави Європейського Союзу та розповіді про інституції Європейського Союзу; 
  • сприяння розширенню культурних, наукових та інших зв'язків між Україною і країнами Європейського союзу, а саме Польщі, Чехії, Німеччини, Словаччини ; 
  • проведення волонтерських та освітніх заходів, розширення доступу вихованців до заохочення вивчення іноземних мов, проведення круглих столів, конференцій, конкурсів та програм шляхом реалізації обласних культурних та освітніх заходів, спрямованої на підвищення інтелектуального рівня молоді; 4) сприяння пропаганді здорового способу життя, розвитку інтелектуального, пізнавального світогляду, стимулюванню туристичної діяльності; 
  • сприяння загальному усвідомленню необхідності взаємної толерантності та поваги у громадських відносинах; 
  • розвитку почуття відповідальності учнів за долю суспільства, спокій, дотримання прав людини, охорону навколишнього середовища та культуру; 
  • формування європейської свідомості у молоді; 
  • підготовка до життя та праці в об'єднаній Європі. 

Протягом навчального року євроклубу «Надія» успішно реалізовував регіональний проект "Європа без кордонів", "Почни творить добро", "Толерантність як обличчя сучасного світу", організували і провели за підтримки Кіровоградської ОДА щорічний фестиваль "Єврофест", присвячений Дню Європи. Затверджена програма «Європейський клуб» та розроблені лекційно-практичні заняття до неї, з метою цільового надання допомоги педагогам міських та районних позашкільних закладів на теми: «Освіта європейських країн», «Що означає бути європейцем», «Україна – країна європейських цінностей», «Як у собі виховати європейця. Різноманіття світу у становленні образу життя».

Члени євроклубу приймали активну участь у роботі міжнародного семінару «Розвиток волонтерського руху через діяльність шкільних євроклубів України та Польщі», навчально-інформаційному тренінгу «Підтримка мережі євроклубів України представництвом ЄС в Україні», цікавих зустрічах з Послом Росії, представниками Дому Романових, навчальних тренінгах у Словаччині, семінарах Центру Європейської Інформації. Під час навчального року організовували та проводили обласні конкурси до Дня міжкультурного діалогу, до Міжнародного дня толерантності «Толерантність як обличчя сучасного світу», регіонального етапу міжнародного конкурсу «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ», відкритого регіонального конкурсу «Крокуємо до Європи», «Ярмарку проектів», міжнародного конкурсу « Європа – моє місце на Землі», організували та провели гру для молодших школярів «Європейські фанти», «Євробінго» та круглий стіл «2013 рік – європейський рік громадянства».

За навчальний рік налагодили співпрацю та відвідали освітні заклади Польщі,Чехії, Німеччини, Словаччини, Франції, Австрії. Налагоджена тісна співпраця із Асоціацією європейських студій України, Представництвом ЄС в Україні, євроклубами України.

Усі заходи, що проводились протягом року були висвітлені у пресі, радіо, TV та мережі Інтернет. Про діяльність нашого євроклубу були проведені інтерв’ю на обласному радіо та обласному телебаченні, вийшла програми «Ми», що присвячена нашій діяльності.

Фото з наших заходів можна переглянути на створеному нами блозі «Європа без кордонів» (alenaar70.blogspot.com). Постійно робота нашого євроклубу освітлюється на блозі «Євроклуби в Україні» (euroclubs.org.ua), сайті Кіровоградського ОЦДЮТ (www.ocdut.hmarka.net), фейсбук сторінці (facebook.com/ukraineuroclubs).

* * *

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика