Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 1 серпня 2013 р.

Малюю Литву - флешмоб на вулицях та у дворах твого містаЗапрошуємо Вас долучитися до продовження Місяця Литви в Україні у серпні! Національний флешмоб "Малюю Литву" запрошує молодих людей, студентів та школярів до малювання Мапи Литви у кожному місті України. Флешмоб триватиме увесь серпень.

Збирай друзів, бери крейду для асфальту - та виходь у свій двір, сквер або площу! Намалюй мапу Литви, зроби фото із друзями та відправляй фото на адресу офісу Місяця Литви в Україні - eu4ukr@gmail.com  або викладуй на сторінках "Європейського вибору" у соціальних мережах.

Всі Ваші фото будуть розміщенні на сайті Місяця Литви в Україні - http://eu4ukr.wix.com/ilovelithuania

Перша мапа Литви була намальована під час відкриття Місяця Литви в Україні у дворі Посольства Литовської Республіки.

Кожен автор акції отримає відзнаку на закритті Місяця Литви у грудні 2013 року у Києві! Не важливо якою буде ваша мапа Литви - метр на метр, чи займе усю міську площу - головне для нас, це Ваша участь. Дізнатися більше фактів про Литву ви зможете у розділі "100 фактів про Литву" на сайті Місяця Литви в Україні. Автори найбільших Мап Литви отримають дипломи учасників та сертифікати за Найбільшу Мапу Литви в Україні.

Якщо у вас виникли запитання і ви вирішили долучитися до серпневої кампанії -  напишіть нам на адресу - eu4ukr@gmail.com з поміткою "малюю литву", або телефонуйте на номер гарячої європейської лінії - +38 097 55 05 1 2 3

Долучайся, радій, дій!

Місяць Литви в Україні - це тривала інформаційна кампанія, покликана привернути увагу українського суспільства до культури та традицій нашого одного з найближчих європейських сусідів. Зокрема, у рамках Місяця буде проведена кампанія у соціальних медіа - "100 фактів про Литву", мета якої поширити головні факти про історію, культуру, устрій, міста, кухню та спорт Литви. 1 липня 2013 року у перший день головування Литви у Раді Європейського Союзу у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась урочиста зустріч та проводи до Литви близько тридцятьох молодих людей з різних куточків України. Тижневу подорож до Вільнюсу, Каунаса, Клайпеди організувала неурядова громадська організація «Європейський вибір», яка весь 2013 рік сприятиме популяризації в Україні Литви і її головування у Раді ЄС.

Ваш ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР

_____________________________
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР
UKRAINE 39601 Kremenchug
Kvartal 101/10A office 52/53
tel/fax  +38 0536 746-747
cell +38 097 55 05 123www.europeanchoice.com.ua
Блог: www.e-ukraine.blogspot.com

Програма ЄВРОПА – http://eu4ukr.blogspot.com/
Програма КУЛЬТУРА – http://kvak-club.blogspot.com/
Програма БІЗНЕС - http://businessintelligenceukraine.blogspot.com
Програма ДЕМОКРАТІЯ – http://ukrainego.blogspot.com/

2003-2013 - 10 YEARS of EUROPEAN CHOICE

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика