Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 16 серпня 2013 р.

Звіти Євроклубів: Євроклуб "Avias" з Володимир-ВолинськогоПропонуємо вашій увазі творчий звіт Євроклубу "Avias" Володимир-Волинській гімназії за 2012-2013 н.р.

Підготувала звіт куратор клубу - Вавдіюк Наталія Василівна (вчитель світової літератури та російської мови).

ШЄК "AVIAS"  функціонує при Володимир – Волинській гімназії  з 20 березня 2004 року з ініціативи вчителів та учнів. Президент клубу – Романюк Альона (учениця 11- Л класу). Кількість членів клубу: близько 50.

Мета роботи клубу поширення інформації про діяльність Євросоюзу, залучення учнів до вивчення культури, традицій та звичаїв   європейських країн і популяризація цієї інформації серед учнів, їх батьків і вчителів гімназії шляхом підготовки творчих проектів і проведення масових заходів. Виховною метою є формування чіткої громадської позиції, розвиток почуття патріотизму й особистої відповідальності  за імідж України як європейської держави.

Зміст роботи євроклубу - залучення до пізнавально-дослідницької діяльності, підготовка спільних проектів, міжособистісне спілкування на теми життєвих цінностей, громадянських свобод, моральних засад, прийнятих у європейському співтоваристві, заохочення до вивчення іноземних мов,  налагодження контактів з іншими європейськими клубами України та зарубіжжя, розвиток толерантності  й інформування про інтеграційні процеси в Європі.

Для виконання цих задач передбачається проведення таких форм роботи, як конференції, лекції, дискусії  та дебати, випуск стіннівок  і радіогазет, створення презентацій, підготовка до проведення шоу, практичних занять, тренінгів, акцій.

У клубі повна демократія, адже всі члени працюють на засадах рівноправності, толерантності, взаємоповаги, доброзичливості.

Засідання клубу проводяться раз на тиждень (2 год.)

Члени клубу «АVIAS» створили власну емблему, девіз, пісню.

Презентація  клубу представлена у вигляді рекламного буклету, під час створення якого учні відчули себе художниками, редакторами, програмістами.

Досягнення клубу:
 • реалізація польсько – українських проектів: “Будуємо Європу разом”, “Європа - молода людина”, “YES”;
 • участь у міжнародному проекті “Громадянська освіта – Україна”, перемога та отримання гранту;
 • участь у  європейських олімпіадах: тестування на знання про Європу; конкурс декоративно – творчих робіт – призові місця;
 • участь у всеукраїнському конкурсі для  старшокласників «Чи знаєш ти європу? допоможи Європі дізнатися про тебе!»

Найбільш значущі клубні  проекти ШЄК «AVIAS» та події:
 • «Віртуальні  подорожі в Європу» дають  можливість «відвідати» багато європейських країн, вивчити побут, культуру і традиції . (Упродовж навчального року).
 • Участь у регіональному семінарі лідерів євроклубів Волинської області. Для керівників євроклубів Волині відбулася презентація сучасного дискусійного формату Town Hall Meeting, який члени клубу можуть використовувати у своїй роботі.  Денис Черніков, керівник програм Лабораторії законодавчих ініціатив, презентував проект підтримки євроклубів. Із вітальним словом від Представництва Європейського Союзу в Україні виступила Вікторія Давидова, радник  із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні.  ( Вереснь 2012 р.) 
 • «Євробачення -2012» - дає можливість виявляти обдарованих дітей; виховувати членів клубу на кращих європейських цінностях та здобутках; популяризувати євро інтеграційні процеси сучасності серед учнівської молоді. (Листопад 2012р.)
 • Члени ШЄК "AVIAS" зустріли Віфлеємський вогонь на кордоні України та Польщі  з метою популяризації народних традицій євроінтеграційних процесів. ( Грудень 2012 р.)
 • «Новий рік та Різдво в країнах Європи» - результатом даного проекту  є випуск брошури  «Як зустрічають Новий рік  в Європі» та створення калейдоскопу мультимедійних презентацій, а також відеофільмів. ( Грудень 2012р.)
 • «Це шосте відчуття…Любов…» метою якого є формувати духовний світ учнів; вдосконалювати навички виразного читання віршів поетів Європи ;  створення відеофільмів; виховувати відчуття естетичної цінності поетичного слова різних країн. (Лютий 2013 р.)
 • Міжнародний проект «Культурно-освітній візит до Європи» дав можливість для здійснення мрії – реально подорожувати містами Європи ( Ополє – Дрезден – Париж – Прага- Краків). Під час мандрівки учасники проекту знайомилися з мовами та культурами європейських народів, здобутками європейської демократії, з можливістю навчатися у вищих закладах Європи, співпраця з «Вищої школи адміністративної і господарської діяльності» в місті Ополе (Квітень 2013 р.)

Більш детальна інформація:
* * *

Матеріал доступний для перегляду та завантаження тут

Інформація про ініціативу з публічного звітування Євроклубів та поради щодо формату звіту тут: euroclubs.org.ua/2013/07/blog-post_26.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика