Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 22 серпня 2013 р.

Станьте учасником Міжнародного волонтерського табору в Полтаві!Педагогічний центр «Академія» та Євроклуб ПНВК "Паросток" вже вдруге запрошують усіх охочих бути гостем Міжнародного волонтерського табору, який буде тривати з 26 серпня по 6 вересня. 

Наш табір вже вдруге зустрічає волонтерів з різних країн. Цього року зберуться 12 волонтерів із 8 країн у Полтаві для реалізації благодійного проекту та міжкультурної комунікації.

Протягом двох тижнів волонтери з Японії, Німеччини, Франції, Туреччини і Франції, Іспанії, Бельгії, Італії долучаться до благодійного проекту в облаштуванні дитячого майданчика за адресою: вул. Дослідна, 56. Разом зі студентами полтавських ВНЗ, учасниками шкільних Євроклубів і просто небайдужими громадянами волонтери зроблять подарунок учням та дітям району інститут зв’язку.

Окрім щоденних кількагодинних трудових десантів, програму табору насичено найрізноманітнішими подіями, долучитися до яких ми запрошуємо усіх охочих. У програмі табору міжкультурні вечори (з національними стравами, музикою та іграми), еко-лекції від волонтерів, екскурсії містом, медіа-майстерні (де кожен зможе спробувати себе в ролі журналіста, фотографа, дизайнера чи навіть редактора кольорового журналу!), Old-School Party (вечірка на честь початку навчального року, де кожен, незалежно від віку чи національності зможе поностальгувати за першими шкільними роками, дістати старі фото і розповісти про найнеймовірніші шкільні витівки), BBQ-Party (сосиски на грилі, багато спілкування, чисте повітря і приємна музика) зустріч із адміністрацією міста, «вилазки» на природу, багато англійської мови і ще безліч всього цікавого і корисного.

Табір створено за підтримки Всеукраїнської організації Альтернатива-В.

Ми на Facebook та Вконтакте

Тел. для контакту:
(095) 11 977 53 – Гаєвий Олексій,
(096) 57 478 05 – Говорова Олена

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика