Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 26 липня 2013 р.

Євроклуби запрошуються прозвітувати про роботу за рік

Запрошуємо Євроклуби України розмістити матеріал (творчий звіт) про підсумки своєї діяльності у 2012/13 н.р. на блозі “Євроклуби в Україні” euroclubs.org.ua.

Метою кампанії із громадського звітування про роботу Євроклубів є поширення добрих практик в роботі Євроклубів, посилення горизонтальних зв’язків всередині євроклубівського руху, а також наочна демонстрація клубами таких європейських цінностей як “прозорість”, “відкритість”, “підзвітність”.

Формат матеріалу є довільний, в той же час, ми пропонуємо скористатись деякими порадами, що додаються (див. додаток 1).

Ваші матеріали просимо надсилати е-поштою euroclubs.org.ua@gmail.com, або самостійно розміщувати на блозі. Якщо ви ще не стали співавтором блогу, напишіть на вказану е-пошту, і ми вишлемо відповідне запрошення та інструкції. Також, ми заохочуємо Євроклуби розміщувати ці матеріали на сайтах навчальних закладів (в такому разі ми будемо вдячні за посилання на ваші звіти), або у власних блогах, сторінках в соцмережах. Якщо ваш Євроклуб ще не має власного блогу чи сторінок в соцмережах, запрошуємо скористатись цією нагодою, і створити своє онлайн-представництво.

Рекомендований кінцевий строк розміщення матеріалів - 31 серпня 2013 року.

Поради щодо формату творчого звіту Євроклубу тут: http://goo.gl/axKHT6

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика