Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 11 червня 2013 р.

День Європи на Львівщині - обласний форум ЄвроклубівШкільний євроклуб “LIFE” СШ № 8 м. Самбора вже втретє святкує День Європи цього травня. До традиційного святкування у Самборі, поїздки і чудових святкувань у столиці додався щорічний обласний форум до Дня Європи на Львівщині.

Мальовнича гірська місцевість на Сколівщині радо зустріла представників 13 шкільних євроклубів Львівської області, які зібралися на 8 обласний форум.

За традицією, місцем проведення вибирають одне з міст області, знайомлячись, таким чином, із чудовими краєвидам  свого регіону. На учасників чекало безліч несподіванок, приготованих організаторами форуму – керівником ЦЄІ Олегом Процаком, Христиною Гураль з ЛОІППО і творчим тренером Оксаною Москва. Наш незмінний організатор Олена Гарцула (ЛОІППО) вболівала за нас на відстані, але її підтримка дуже відчувалася!

Турбаза «Карпати» стала місцем проведення надзвичайно захоплюючого дійства - симуляційної гри « Вступ України в ЄС», де кожен євроклубівець зміг відчути себе дуже важливою і відповідальною за долю рішень особою. Велися жваві дискусії, обговорення, прес конференції та  голосування за і проти, виступи представників різних партій та інтерв’ю, гостра критика і довгоочікуваний вступ України і ЄС.

Євроклубівцям запропонували руханки, безліч цікавих ігор, завдань, вогнище і машмелоуз (спеціальний зефір, який смажать на вогні), запуск 12 фонариків у нічне небо (символічне число, бо на прапорі ЄС саме 12 зірочок), незабутня екскурсія на водопад в с. Кам’янка – красота, від якої захоплювало дух, вражала краса гір, кришталево чиста вода і аромат повітря – казкове видовище!

А ще на всіх чекали зустрічі з районним та обласним керівництвом ( Світлана Книшик з Львівської облдержадміністрації вручала грамоти і подарунки, люб’язно надані Представництвом ЄС, ЛОІППО, ЦЄІ), теплі слова організаторів та урочисте закриття форуму. Усі учасники – але вже у традиційних костюмах країн, які вони представляли, прибули у м. Сколе, де до них долучилися місцеві євроклуби, вишикувалися в колону і відвідали концерт у Народному домі, зробили світлини на згадку і, під незабутніми враження, сповнені бажання зустрітися наступного року в новому місті, але в такому ж дружньому колі друзів та організаторів.

До нових зустрічей у 2014 році, євроклубівці….

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика