Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 11 червня 2013 р.

День Європи у Самборі - нашестя шотландців!Вже втретє відзначають це свято євроклубівці, художні колективи, волонтери Корпусу Миру США, гості та громада міста. 

Щороку вносяться певні зміни, придумується родзинка святкувань, але не змінним залишається саме свято – з його парадом євроклубів центральною площею міста, розмальовуванням личок, вікторинами, презентацією країн, художніми номерами, юними  танцюристами, співаками та залученням пластунів.

Родзинкою цьогорічного дійства стала карта Європи, яку одночасно розмальовували всі учасники, і карта США, до малювання якої долучилися волонтери Корпусу Миру США. Тут було весело усім – адже роботи і крейди вистачило навіть найменшим!

Євроклубівці “LIFE” представляли Шотландію – з її колоритними костюмами, історією, природою. За розгадування вікторини отримали солодкі подарунки, дітлахи раділи кольоровим личкам, а сонячна погода посприяла швидкому загару на обличчях і не тільки… Свято закінчилося нагородженням євроклубівців спонсорами дійства, бо щорічне святкування ніколи не обходиться без подарунків.

На вихідних євроклубівці “LIFE”святкуватимуть День Європи у колі своїх друзів у Києві – там представлятимемо не лише школу, місто, але й область , бо лише ми та євроклуб з Луцька матимемо за честь презентувати Західну Україну18.05 на Європейській площі у Києві, в наметі Представництва ЄС.

Щиро дякуємо нашим спонсорам - Олегу Процаку з Львівського ЦЄІ, Денису Чернікову і Представництву ЄС, Посольству Великобританії, міській владі, освіті, культурі та спорту, фірмі Avon, громаді та нашим євроклубівцям! Без вас усіх свята в Самборі не було б!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика