Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 11 червня 2013 р.

Незабутній День Європи у Києві євроклубівців з Самбора

Євроклуб “LIFE” СШ № 8 з поглибленим вивченням англійської мови м. Самбора Львівської області вперше відсвяткував День Європи в столиці нашої країни. 

Не щодня відбувається таке грандіозне дійство, у якому беруть участь посли різних країн, міністр закордонних справ, іноземні гості і мер Києва.

Нас зацікавили намети посольств різних країн, де ми із задоволенням приймали участь у різноманітних вікторинах. Крім того, у наметах можна було почерпнути чимало корисної інформації про освіту, культуру і географію туристичних місць європейських країн.

Різнобарвні кольорові прапори намету Представництва ЄС привертали увагу багатьох жителів і гостей міста. А ще й те, що переможці вікторин отримували цікаві призи. Кожен охочий мав можливість ознайомитися і обрати для себе навчальну літературу. Ми отримали сплеск емоцій від роботи волонтерами, коли заохочували людей різного віку брати участь у вікторинах. Тут було справді гаряче! А ще приємніше було бачити щасливі обличчя переможців, які з задоволенням розглядали призи.

Підсумком проекту "Підтримка регіональних євроклубів" став тренінг, на якому було винесено на порядок денний питання про мету існування євроклубів. Дружню і комфортну атмосферу доповнили ігри і нові руханки, запропоновані самими учасниками євро клубів.

Перебування в Києві дало змогу відчути себе в ролі волонтера, фасилітатора, спікера і навіть туриста. Спека не завадила побачити місто у всій його красі. Навпаки – ми відкрили для себе багато нового: затишні парки, старовинні вулички, величні храми, справжнє поєднання сучасності з легким подихом минувшини.

Проект закінчився, але натомість появилися нові друзі, на горизонті – плани на майбутнє, а на карті – не розгадані досі, але такі інтригуючи маршрути…

Автор: Уляна Охнич, випускниця євроклубу “LIFE”, учениця 11 класу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика