Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 1 червня 2013 р.

Цікава подорож до Києва представників Ради євроклубів КіровоградщиниНа запрошення Представництва ЄС в Україні 29 травня 2013 року представники Ради євроклубів Кіровоградщини відвідали з офіційним візитом офіс Представництва ЄС у м. Києві.

У візиті взяли участь найактивніші представники євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, євроклубу «Всесвіт» Кіровоградського НВО №8, євроклубу «В єднанні сила» Кіровоградського НВК № 26, євроклубу «Астра» Кіровоградського облкомплексу, євроклубу «Єдність» Кіровоградської Гімназії №9.

Вони представили свою діяльність та мали змогу задати актуальні питання щодо співпраці Україна – ЄС на сучасному етапі Давіду Стуліку - Прес Аташе Представництва ЄС в Україні. Доречною, для подальшої діяльності євроклубів, була методична допомога усім присутнім на зустрічі. Також цікавою для молоді була несподівана зустріч з представником українського уряду Сергієм Тигіпко, який розповів про активну діяльність щодо скасування візового режиму для українських громадян, які мають нагоду їхати в країни Європи до 30 днів. Усіх зацікавила розповідь Наталії Лещук - голови правління Всеукраїнської асоціації «Рівний – рівному» щодо нагоди тренінгового навчання у Словенії та, крім того, знайомство з освітою Австрії, Угорщини. З планами щодо подальшої діяльності та спільні проекти ми повернулись до Кіровограду. Олена Арутюнян – голова Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика