Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 8 травня 2013 р.

Відкриваємо Європу разом! - навчальний візит до Словаччини та АвстріїУ рамках співпраці з Всеукраїнською асоціацією педагогів "Рівний –рівному" з 27 квітня по 04 травня 2013 року представники Ради євроклубів Кіровоградщини, члени євроклубу "Надія" Кіровоградського обласного ЦДЮТ відвідали з освітнім, культурно-оздоровчим візитом Словацьку Республіку та Республіку Австрію. 

Під час подорожі відбувались тренінгові навчання по міжнародним програм для підлітків та молоді з питань професійного самовизначення та творчої самореалізації, інтеграція молоді до європейської та світової спільноти, культурний обмін.

Представники євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, євроклубу «Соняшник» Глинської ЗОШ Світловодського району, євроклубу «В єднанні – сила» Кіровоградського НВК №26 мали можливість обмінятись досвідом роботи та знайти однодумців серед молоді з різних регіонів України, які приїхали на навчання до Словацької Республіки, та однолітків зі Словаччини. Подорож надовго залишила приємні враження про невеличкі міста країни з прекрасною архітектурою, казковою природою, гостинними мешканцями.

Автор: Олена Арутюнян – голова Ради євроклубів Кіровоградщини, керівник євроклубу «Надія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика