Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 21 травня 2013 р.

День Європи на Кіровоградщині відзначили ЄврофестомУ справжнє свято дружби, партнерства, спілкування та співпраці перетворився фестиваль "Єврофест – 2013", який відбувся 18 травня 2013 р в місті Кіровограді у форматі баркемпу в рамках відзначення на Кіровоградщині Дня Європи.

Захід приурочено до святкування Дня Європи, який в Україні відзначається кожної третьої суботи травня.

Організаторами свята стали: Рада євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ, ГО «Молодіжне громадське об’єднання «Центр» за підтримки Департаменту освіти і науки,молоді та спорту, Депертаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації; Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості; управління освіти Кіровоградської міської ради; відділу у справах сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради; Кіровоградського Центру Європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського; Представництва Європейського Союзу в Україні; Кіровоградського обласного «Інформаційно-ресурсного центру»; Київського міжнародного університету; Міжнародного агенства «Погляд – NEXT».

Протягом дня у центральному Ковалівському парку працювали інформаційні палатки, де можна було отримати інформацію про навчання та волонтерство у країнах ЄС; презентаційні палатки, у яких гостинні євроклубівці, представники громадських організацій «Полонія» та «Нашите Хора», вбрані у національний одяг, презентували країни Європи, створювали їх своєрідну візитну картку, з якої можна було дізнатися про історію, культуру, національні костюми та страви, які подавалися бажаючим для дегустації та огляду.

Усі охочі могли запросто відчути себе почесними гостями Англії, Чехії, Данії та інших європейських країн. Понад 300 юнаків і дівчат майже з усіх куточків області, у складі 35 команд, небайдужих до історії зарубіжних країн,туристичних поїздок, освіти за кордоном узяли активну участь у «Єврофесті». На кожного з присутніх на святі чекали нові знайомства, спільні інтереси та захоплення.

Учасники та гості фестивалю ознайомилися також з експонатами обласних виставок малюнків та плакатів: «Що значить бути європейцем», світлин «Ми в Європі», взяли участь в роботі майстерні «Європейська красуня», тематичних павільйонів у рамках Європейського кварталу, палатки декоративно-прикладного напрямку : створи народну забавку країн світу, відвідали майстер - класи народних майстринь «Єлисаветградського узвозу», творчих гуртків станції юних техників, творчі майстерні відділу народних мистецтв Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Цікавим для усіх присутніх була можливість залишити свої враження та думки на інтерактивному стенді - опитуванні "Україна - європейська країна" та участь у креативних презентаціях євроклубів Кіровоградщини. Не залишила нікого байдужим виставка робіт обласного конкурсу малюнків, плакатів, фотографій та віршів, на якій мала можливість проявити свою творчість молодь нашого регоіну. А концертні виступи команд, під час яких розкривалась історія, традиції, культура та особливості країн Європи надовго запамятаються усім учасникам фестивалю.

Усі учасники заходу отримали грамоти, дипломи, подяки від організаторів свята. А переможців обласних конкурсів до Дня Європи визначили серед активної молоді Кіровоградщини.

Фото заходу можна переглянути тут: http://alenaar70.blogspot.com/2013/05/2013.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика