Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 20 квітня 2013 р.

Клуб КНИГОПОДОРОЖЕЙ вирушає у мандрівку ШЛЯХАМИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА ІВАНА ФРАНКА


Запрошуються всі небайдужі до краси рідного краю, подорожей та літератури! Приєднуйтеся!
24 квітня, середа
Виїздимо із Полтави увечері поїздом «Харків-Львів» №111. Зустріч о 21. 30 на пероні вокзалу «Полтава Київська», від`їзд поїзда о 22.01.

25 квітня, четвер
О 7.30 приїздимо до Новоград-Волинського. Снідаємо і  відвідуємо літературно-меморіальний музей  Лесі Українки та музей родини Косачів.
Родина Косачів прожила у Новограді-Волинському 11 років. Тут народилася їхня Леся. Маленька біла хатинка вцілила, не зважаючи на усі війни минулого століття. У його кімнатах, відтворено життя Косачів у Звягелі: документи, картини, фотознімки, книги, меблі тих часів.
В обід переїздимо до Луцька.
Дорогою, якщо встигатимемо, відвідаємо замок у Дубно (той самий, де відбувалися дії «Тараса Бульби»!)
У Луцьку відвідуємо знаменитий замок Любарта (той самий у якому гралася маленька Леся і який є візитівкою цього міста).
Ти, Луцьк стародавній, що досі слід явний
Ховаєш старої давнини,
Й тебе я спізнала, й тебе шанувала —
Були то хорошії днини.
Старезний твій замок, дідизни останок,
Навік в моїй думці зостався... (Л.Українка)
У Луцьку ж вечеряємо і ночуємо.
26 квітня, п`ятниця
Снідаємо і вирушаємо у село Колодяжне, у музей-садибу Лесі Українки (Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки)
та у музей «Лісової пісні» в урочищі Нечимному, той самий «предковічний ліс на Волині». Там же обідаємо та вирушаємо до Нагуєвичів (Львівська область). По дорозі відвідуємо Олеський замок.
Ночуємо у Нагуєвичах, на батьківщині Івана Франка.
27 квітня, субота
Присвячуємо свій час батьківщині Великого Каменяра – відвідуємо Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» (тут два музеї письменника – його батьківська хата та літературний), проходимо «Стежкою Франка». Снідаємо, обідаємо, вечеряємо і ночуємо також тут.
28 квітня, неділя
Відвідуємо село Тухлю.
Гірська місцевість навколо села є місцем історичних подій, які описані у творі Івана Франка «Захар Беркут». Дерев’яний пам’ятник головному героєві твору можна побачити на горі Либохор. Побуваємо в ущелині, про яку писав Франко - "місце було надзвичайне, дике" і насолодимося чудовою карпатською природою.
У другій половині дня виїздимо до Львову, там гуляємо і ночуємо.
29 квітня, понеділок
Ми у Львові! На цей день ми не складали дуже конкретних планів, щоб мати можливість відвідати й улюблену «Шоколадницю», і походити вуличками міста, побувати у художньому музеї чи музеї під відкритим небом… Виїздимо до Здолбунова, а звідти до Полтави.
30 квітня, середа
О 8.00 ми на вокзалі «Полтава-Київська». Наша мандрівка закінчилася!
Вартість подорожі 2000 гривень, куди увійшло все: транспорт, проживання, харчування (сніданок, обід, вечеря) та організація різноманітних інтелектуальних справ. Тел. 067 435 05 22

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика