Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 5 березня 2013 р.

Треба бути справжнім громадянином"Треба бути поганим громадянином, щоб потім стати хорошим рабом." Євроклубівці ШЄКу "Єврозоря" ЗОШ № 25 міста Луцька вважають, що треба бути справжніми громадянами, не байдужими до майбутньої долі своєї країни.

25 лютого на Театральному майдані міста відбувся флеш-моб, присвячений саміту Україна-ЄС. Ініціатори акції- рада шкільного євроклубу "Єврозоря". Анонс про флеш-моб був розміщений на сайті Луцької міської ради, листівки-повідомлення були надіслані в школи міста. Акцію підтримали ЗОШ № 12, гімназія № 4, школа-ліцей № 7, громадські організації МНР та ФРІ. З вступним словом виступила заступник директора, керівник євроклубу ЗОШ № 25 Ольга Струбицька і президент євроклубу Анастасія Грачова.

Учасники вишикувались у символічне "серце" з надписом "ЄС". В руках кожного-прапорці ЄС і блакитні кульки, які надіслало нам Представництво ЄС в Україні за особистого сприяння Дениса Чернікова. Поруч майоріли два прапори- український і прапор ЄС. Всі дружно скандували:"Україна-ЄС-YES, YES, YES! ", "Європа і ми: нам разом іти!", "Не сиди і не дрімай-шлях в Європу вибирай!"

Зневірених, збайдужілих,"мокрих" людей важко запалити, бо мокре не горить. А наша активна юнь засвідчила, що не є зіпсованою байдужістю і індивідуалізмом, а прагне до змін на краще. Напередодні саміту ШЄК "Єврозоря" провів у школі Європодіум "Персоналії ЄС" з участю Кетрін Ештон, Мартіна Шульца, Жозе Мануел Баррозу, Штефана Фюле, Германа Ван Ромпея, Ангели Меркель, королеви Єлизавети, яких досить майстерно зіграли члени євроклубу. Потім відбувся квіз і європейський "шведський стіл". Нагадуємо, що за рішенням Європейської комісії 2013 рік оголошений Роком громадян. Отож, будьмо справжніми громадянами! 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика