Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 21 лютого 2013 р.

Канадсько-Українські зустрічі у СШ №8 м. Самбора

Вже традиційно у стінах СШ №8  відбувається зустріч Євроклубівців "LIFE" з професором Вінніпегського університету Романом Єринюком. Цього року на зустріч прибули юні художники СШ №8 та Самбірської гімназії, разом зі своєю вчителькою малювання Ксенією Горницькою, які взяли участь у конкурсі "Моя Україна", а їхні роботи було відправлено до Канади. Пан Роман привіз із собою роботи юних талантів з Вінніпегу, так що учні та вчителі школи змогли не лише помилуватися креативними роботами, а вибрати переможців, що неабияк потішило всіх присутніх. Взагалі, атмосфера щирості, простоти вражала - розмова була досить невимушеною і відкритою.
За допомогою виставки, учні змогли краще дізнатися про міста Канади, пам'ятки та архітектуру, традиції, відмінності , та те, що нас єднає. Приємно було чути прізвища учнів, батьки яких походять з України - відчувалася щось дуже близьке.
Були і запитання, і світлини на згадку, подарунки та бажання зустрітися знову.
Цього разу домашнє завдання прозвучало від учнів-вирішили, що наступні картини будуть про Канаду, а канадські школярі малюватимуть Україну. Пропозиція виявилася наскільки цікавою, що всі зразу погодилися.
Отож, до наступної виставки, наступної зустрічі, і нехай вона об'єднує щоразу більше нових художників. Адже це спільне пізнання нового, незвіданого світу принесе не лише користь, але і задоволення...


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика