Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 10 січня 2013 р.

Євроклуби Дніпродзержинська вдруге провели Євробал

В сучасному світі з його нестримним ритмом так мало випадає часу на живе людське спілкування. Тому так цінуємо свята, що дарують нам цю можливість: відчути любов, тепло, підтримку близьких та друзів. 

Тож, коли на календарі з’явилася дата 25 грудня і вся Європа відзначала вже перше зимове свято – католицьке Різдво, - євроклубівці міста Дніпродзержинська зібралися на Євробал – 2012. 


Це свято стало для мережі євроклубів дуже значимим, адже це не тільки можливість зібратися у дружньому колі однодумців, це і підведення підсумків роботи за рік, нагородження кращих євроклубів міста. Бал – це свято краси, елегантності, вишуканості, тому з таким нетерпінням на нього чекали євроклубівці. Потрапити на свято мали можливість лише найактивніші представники євроклубів. Як і попереднього року, свято відбувалося за ініціативою керівника мережі євроклубів Долини Лариси Миколаївни. «Так хочеться, щоб наша молодь доторкнулася до краси високої культури, побачила зовсім інший рівень відпочинку», - відзначила в своєму виступі Лариса Миколаївна.


Приймали гостей Євробалу євроклуб «Європейська єдність» гімназії №39. У якості почесних гостей до гімназії завітали: Бережний Юрій Анатолійович – начальник управління внутрішньої політики міської ради, Долина Лариса Миколаївна – координатор з питань євроінтеграції навчальних закладів міста, керівник мережі євроклубів, автор ідеї проведення Євробалу, Козловська Лілія Сафронівна – голова Спілки поляків, Вдовіченко К.А.– голова І Регіонального центру німецької культури в України, директори навчальних закладів міста.
У першій частині заходу на учасників чекала святкова церемонія «Євротріумф – 2012», під час якої цінні подарунки від Представництва Європейського Союзу отримали кращі керівники-початківці євроклубів, лідери євроклубів, керівники навчальних закладів за напрямком «Інтеграція без кордонів» та багато інших (всього за десятьма номінаціями) Під час урочистої частини євроклуби СШ № 5, СШ № 29, СШ № 38, СШ № 42, які приєдналися до мережі євроклубів, отримали сертифікат про те, що вони є дійсними членами мережі євроклубів Дніпродзержинська. Тепер мережа об’єднує 30 євроклубів. Інтригою вечора було визначення кращого євроклубу року. Ним за висновками журі став євроклуб «Європейська єдність» гімназії №39 (керівник Кіційова Н.В.).
Святкову атмосферу допомагали створювати виступи хореографічних колективів СЗШ №25, гімназії №39 (керівник Двінський О.В.), хореографічний колектив «Асорті» лівобережної Школи мистецтв (керівник Кірієнко Л.Л.), вокальні колективи гімназії №39 (керівник Станкевич Н.М.).
Другу частину святкової програми відкрили король і королева Євробалу – 2011 – Шапоринський О. ( член євроклубу гімназії № 39) та Гончарук Богдана ( член євроклубу колегіум №16), які разом з євроклубівцями СЗШ №30 та новими членами мережі євроклубів – парами від євроклубів СЗШ №5, 29, 38, 42, НВК «Гармонія», ЦТК «Горицвіт» - станцювали полонез. Основним конкурсом програми став конкурс вальсів. Кожна пара дивувала зал майстерністю виконання цього класичного бального танцю. Але перемогу і титул короля і королеви Євробалу - 2012 вибороли Янчук Ангеліна і Трубач Владислав (євроклуб «Вектор» НВК №36). Ангеліна і Богдан ніколи не займалися бальними танцями (до речі – це було головною умовою конкурсу). Ангеліна – президент євроклубу, віце-президент лідерів школи, в минулому займалася художньою гімнастикою, має 2-й дорослий розряд з легкої атлетики, учасниця обласних і Всеукраїнських чемпіонатів з легкої атлетики, працювала волонтером у м. Харків під час проведення Євро - 2012 і у м. Дніпродзержинськ під час проведення Чемпіонату Європи з шашок. Богдан закінчив музичну школу по класу фортепіано, займається футболом, 8 років грав у команді «Сталь» СК «Прометей», сьогодні - активний ігрок команди «Рассвет» Дніпродзержинської Єпархії УПЦ Московського патріархату. Конкурс вальсів, виконання полонезу стали незабутнім видовищем Євробалу-2012.
Євробал закінчився, і відгомонів чарівними звуками вальсів, гості роз’їхалися, але атмосфера свята надовго оселилася в серцях активістів євроклубів, додала позитивного настрою. Євробал - 2012 подарував усім євроклубівцям справжнє свято! Як добре, що збиратися наприкінці грудня на бал – стало вже гарною традицією мережі євроклубів міста Дніпродзержинська.

Наталія Кіційова,
координатор євроклубу «Європейська єдність»
м. Дніпродзержинська


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика