Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 23 грудня 2012 р.

Євроклубівці "LIFE" провели чудові канікули у Вінниці

Незабутня поїздка євроклубу “LIFE”  до Вінниці.

Тісна співпраця і дружба єднає євроклуби Самбора та Вінниці. Ось і цього разу поїздка до Вінниці підтвердила поговірку, що старі друзі кращі нових. СШ № 27 гостинно зустріла гостей із Самбірської СШ №8, директор школи Олексій Терновой познайомив учнів зі школою, розповів про її традиції.

Надзвичайно цікавою виявилася зустріч і обмін досвідом з євроклубівцями та вчителями, на тренінг завітало телебачення, учні розповідали про свою роботу, участь в проектах, а волонтер Корпусу миру Ерін Тейлор провела майстер клас з учителями англійської мови.

Був і солодкий стіл, і гостинний прийом учнів з Самбора школярами та їх сім’ями з Вінниці, незабутня екскурсія містом, побачили ми і перлину Вінниці – чарівний музичний фонтан, здійснили екскурсію до музею Пирогова, подружилися з учнями та вчителями школи, зав’язали контакти та почали співпрацю, яку надіємося продовжити, але вже в Самборі.

http://www.myvin.com.ua/ua/news/stuff/17183.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%253A+myvin+%2528MyVin%2529

     
                     

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика