Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 5 грудня 2012 р.

Перемога Євроклубу із Дніпродзержинська в Олімпійській вікторині

У листопаді стартувала Олімпійська вікторина "Лондон 2012: надихаючи покоління", яку організувало Посольство Великобританії в Україні. 

До участі у цьому конкурсі було запрошено усіх бажаючих, хто володіє англійською мовою і знається на англійський літературі, історії й спорті.

Активісти євроклубу «Європейська єдність» гімназії № 39 м. Дніпродзержинська взяли активну участь й відповідали на різні питання, пов’язані з подіями на Олімпіаді 2012 й впливу Олімпійських ігор на економіку Великої Британії. В ході відповіді на питання євроклубівці винайшли багато цікавої інформації. Ми дізналися, що найбільша в світі Фан-зона під відкритим небом була організована оргкомітетом літніх Олімпійських ігор в Лондоні прямо посеред Олімпійського парку The Olympic park, а Лондонський метрополітен також вирішив підтримати Олімпійські ігри, перейменувавши станції метро на час ігор в імена найвідоміших олімпійських чемпіонів за весь час відродження Олімпіад. Було також цікаво дізнатися, що Олімпіада 2012 в Лондоні – це не тільки спортивний спадок і спортивні надбання, а й ще безпрецедентний волонтерський рух. Адже 70 тисяч волонтерів, які працювали на вулицях Лондона або його спортивних об’єктах під час Олімпіади, - це більш ніж вражаюча цифра, погодьтесь!
Слід зазначити, що серед 150 осіб, які взяли участь у цій вікторині з усіх куточків України, тільки п`ять були визнані призерами. Для нашого євроклубу стало надзвичайно важливою подією, що однією із переможців Олімпійської вікторини стала учениця нашої гімназії, член євроклубу Середа Дарія, яка була запрошена на урочисту церемонію нагородження 30 листопада у м. Київ.
Конкурс проводився on-line протягом цілого тижня. Найкращі відповіді про Англію, її спортивні досягнення надала Даша. До речі, перемога учениці не була випадковою. Дарія два роки поспіль є активним членом шкільного євроклубу «Європейська єдність», а також дуже ретельно вивчає історію і сучасне життя Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії. Вона добре обізнана зі спортивними досягненнями цієї країни як в минулому, так і сьогодні, є фаном національної англійської футбольної команди «Манчестер Юнайтед». Вражає амбітність цієї дівчини, її самовідданість, талант, поєднаний з великою працездатністю.
Церемонія нагородження проходила в приміщенні Посольства Великої Британії в Україні. На початку церемонії Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт привітав присутніх з перемогою у вікторині й вручив цінні подарунки з символікою Великобританії.
Побажаємо ж Дарії натхнення, творчості і нових перемог, активної участі у всіх соціальних проектах та інших цікавих конкурсах, які проводить наш євроклуб.

         

 Автор: Наталія Кіційова,
 координатор євроклубу «Європейська єдність»
 гімназії № 39 м. Дніпродзержинська

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика