Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 3 жовтня 2012 р.

Школа молодого лідера в Луцьку

Розповідь друга (Вікторія Кубай, заступник президента євроклубу «Єврозоря»)

Україна – країна молода і в свою чергу потребує таких же юних лідерів та свіжих думок. Тому, у нашому місті Луцьку останнім часом стали популярними заходи для активної молоді, спрямовані на розвиток якостей керівника. Один з них – «Школа молодого лідера».

Триденні курси відвідало аж 20 бажаючих учнів з майже усіх середніх навчальних закладів нашого міста. Нам, євроклубівцям ЗОШ №25 м. Луцька, поталанило теж взяти участь у цьому прекрасному проекті. Ми отримали початкові знання у галузі ораторства, які були надзвичайно цікавими і захоплюючими. Знайомство, лекції, кава-брейки та енерджайзери – неповний перелік улюблених занять. Енергійні та веселі лектори цікаво розповідали про те, як правильно спланувати свій час, як створити громадянську організацію, як чітко та ясно висловлювати свою думку, як дістати гроші для здійснення проекту.
       
Ми стали справжніми сертифікованими лідерами в кінці прослуханого курсу тренінгів. Новоспечені «випускники» отримали масу знань. Дізнались, як налаштувати себе на успіх, навчились спілкуватись з вищими органами влади, а також дізнались про основи побудови команди. В цьому нам допомогли: очолювач громадського руху «Молодіжна платформа» Захар Ткачук, оратор Аліна Горлова, працівниця мерії Ольга Максимяк, відомий оратор та МС Георгій Потапчук, голова громадського руху «Чутливі серця»  Анна Рекретюк, та ін. До речі, організатором даного проекту став випускник нашого євроклубу «Єврозоря» Олександр Швець. Дякуємо йому за це! А з нашої школи аж 6 учасників вдосконалювали власні презентаційні навички.

Не можна применшувати значимість таких заходів для майбутнього України. Адже цілком ймовірно, що колись один із учнів «Школи молодого лідера» стане справді лідером у великому масштабі та поведе Україну в світле майбуття!Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика