Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 17 жовтня 2012 р.

Толерантність як основа сучасного світу - конкурс до Міжнародного дня толерантності

Ми насичені інформацією про свої права, свободи. Сучасні потоки інформації, великі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв’язувати конфлікти і допомагати іншим, часто стають на заваді нормального життя людини.

Ми з вами живемо серед людей, що вирізняються від нас нестандартною зовнішністю, цікавим стилем у одязі, незвичною манерою спілкування або поведінки, обмеженими фізичними можливостями.

Деякі з них мають надзвичайні таланти, унікальні здібності. Як часто кожен з нас ставиться з розумінням до проблем своїх батьків, буркотіння сусіда, молитовної потреби людей іншого віросповідання, поганого настрою власного вчителя, пофарбованого у всі кольори веселки волосся власної дитини, потреби людини з обмеженими фізичними властивостями, думки іншої людини, які суттєво відрізняється від нашої…. Питання, дискусії, неоднозначні відповіді…

У кожного є можливість виразити своє бачення толерантності, прийнявши участь у творчому конкурсі серед молоді «Толерантність як основа сучасного світу», що проводиться протягом жовтня - листопада 2012 року.

 Мета та завдання конкурсу:
- формування у молоді європейських цінностей;
- розвиток толерантності у дітей та дорослих;
- поглиблення навичок використання новітніх медіа;
- поглиблення культорологічних знань;
- формування відношення до людей з обмеженими фізичними можливостями;
- підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів навчальних закладів;
- впровадження в практику ефективних методів, прийомів і форм роботи з учнівською молоддю в позаурочний час;
- вивчення, узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду з пропаганди європейських цінностей серед учнівської молоді.

 Місце та час проведення: З 22 жовтня до 23 листопада 2012 року за місцем функціонування євроклубів, інших дитячих та молодіжних об’єднань. Фінальний етап конкурсу та підбиття його підсумків відбудеться у кінці листопада 2012 року. Остаточна дата, час та місце проведення будуть повідомлені окремо. Організаційний комітет конкурсу: - Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації; - Управління сім’ї і молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації; - Управління освіти Кіровоградської міської ради; - Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості; - Центр Європейської інформації обласної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського; - Рада євроклубів Кіровоградщини. Учасники конкурсу: Діти та молодь віком від 8 до 18 років (учні загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів, ліцеїв, гімназій, коледжів). Номінації творчого конкурсу : • конкурс на кращий плакат та малюнок на тему толерантності • конкурс на краще цифрове фото на тему толерантності Обов’язкові вимоги до усіх робіт: • творчі роботи повинні бути індивідуальними, виконані з дотриманням основних технічних вимог і відповідати заданій тематиці; • формат малюнку - А3 або А4; • формат плакату - А2 або А1; • формат фотографії - А4; • кожна робота повинна супроводжуватися анкетою; • усі творчі роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються. Критерії оцінки творчих робіт: - актуальність, креативність; - оригінальність і творчий підхід ( забороняється копіювання та запозичення чужих ідей); - повнота розкриття заданої теми ; - охайність та майстерність виконання творчої роботи. Вимоги до представлених конкурсних матеріалів: Конкурсні матеріали надсилаються в одному примірнику у електронному та оригінальному вигляді. У супроводжуючих документах повинна бути додана анкета учасника конкурсу.

Визначення та нагородження переможців конкурсу

Всі надіслані роботи будуть розміщені на блозі та сайті КОЦДЮТ, Центрі європейської інформації . Автори кращих конкурсних робіт нагороджуються грамотами та заохочувальними призами. Координатор проекту: Олена Арутюнян – методист КОЦДЮТ, голова Ради євроклубів Кіровоградщини, arualena@yandex.ru / ocdut@ukr.net; тел.моб. 0501725751, тел./факс: 0522225601 .

Поштова адреса для надсилання робіт: Конкурс до Міжнародного дня толерантності. Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості вул. Калініна, 36 індекс 25006 м. Кіровоград Електронна адреса: ocdut@ukr.net або arualena@yandex.ru

1 коментар:

  1. Доброго дня!а чи можуть приймати участь в конкурсі інші області України?

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика