Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 17 жовтня 2012 р.

Кіровоградському обласному ЦДЮТ - 75!6 жовтня 2012 року Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості розпочав святкування 75 річниці з дня свого заснування.

Колективи закладу влаштували великий святковий концерт, майстер-класи та виставку декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва.

В цей сонячний день для усіх присутніх на центральній площі м.Кіровограда проводились музичні масовки, цікаві змагання та рухливі ігри для дітей різного віку. Серед них – міні-баскетбол, перегони на самокатах, закидання м’ячів у ворота, лазіння по казкових тунелях, міні-слалом, бодіарт, малювання на чарівній дошці, вікторини, майстер-класи з різних видів мистецтва, концерт за участю ветеранів піонерського руху та вихованців хореографічних, театральних та вокальних колективів Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Прекрасними музичними творами радували усіх охочих оркестр духових інструментів «Зміна», оркестр народних інструментів «Орія», оркестр бандуристів «Орія». Казкові герої – великі ляльки шоу-театру молодіжного клубу «Імідж» – спілкувались та грали з присутніми дітьми в різноманітні ігри, запрошували до фотовиставки, яка розповідала про життя гуртків та клубів Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Крім того діти та дорослі мали змогу навчитись різним цікавинкам на майстер-класах, підготовлених гуртками та студіями відділу народних мистецтв. Добрі чарівниці – майстрині-викладачі навчали усіх охочих створювати дива власними руками: ліпити чудернацьких рибок і звіряток з солоного тіста, створювати казкові квіти зі звичайних клякс, плести килимки, змотувати дивовижні іграшки із клаптиків тканини, вишивати стрічками, виготовляти листівки, малювати на тілі та багато іншого. За участь у конкурсах та іграх маленькі жителі міста отримували жетони, які мали можливість обміняти на безкоштовне морозиво та цукерку. Святкування продовжилося рок-фестивалем, в якому взяли участь вихованці й випускники Кіровоградського обласного ЦДЮТ, які потішили найвибагливіших знатоків музики чистотою та оригінальним виконанням всесвітньо відомих хітів. Свято вийшло яскравим, веселим, запальним – про це свідчать щасливі усміхнені обличчя дітей! Фото заходу можна переглянути тут: http://fotki.yandex.ru/users/arualena/album/274036/ Арутюнян Олена – голова Ради євроклубів Кіровоградщини

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика