Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 5 жовтня 2012 р.

Вчительський день євроклубівців, або День самоврядування в нашій школіЦього дня члени євроклубу "Єврозоря" ЗОШ № 25 м. Луцьк очікували з трепетом і великою відповідальністю, адже ми сьогодні справжні вчителі. В переддень Дня працівників освіти вирішили спробувати себе в ролі педагогів. 

Проведення уроків, факультативних занять, спецкурсів виявилось нелегкою справою. Але дуже допомогли своїми порадами у підготовці до уроків вчителі школи. А ми "ввімкнули" свій креатив і пішли навчати менших школярів. Були серйозними як ніколи, а от строгими бути не зовсім виходило.
             

Допитливі дитячі оченята, постійне прагнення відповідати і бути опитаними, несподівані запитання і випробовування нових "вчителів"...все було надзвичайно цікаво! А спецкурс "Євростудії " для молодшої групи учнів 6-7-х класів "Єврики" був проведений Робертом Лоряном у вигляді вікторини про ЄС, з питаннями якої школярі справились блискуче.
       
Багряні кленові листочки на стінах коридорів школи, теплі слова вітання вчителям від вдячних учнів, святкова музика, запах осінніх квітів- все це буде завжди незабутнім спогадом про рідну школу і її вчителів.
       
Дорогі наші наставники! Вітаємо Вас з святом! Ми Вас дуже любимо і поважаємо! Щиро вдячні за Ваші цікаві уроки, міцні знання та науку життєвої мудрості.

Члени євроклубу "Єврозоря" ( керівник Ольга Струбицька)

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика