Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 11 вересня 2012 р.

Незабутні канікули у Польщі Євроклубу "Промінь Європи"Як провести літні канікули так, щоб вони принесли користь та задоволення? Звичайно, у літній академії молодих лідерів у Варшаві, організованій Фундацією "Нові медіа" та Львівською Молодіжною Громадською Організацією "Центр освітньої політики"(кер.О.Процак). 

Відрадно, що Міністерство Народної Освіти Польщі підтримало цей проект та надало можливість 11 підліткам із євроклубу "Промінь Європи" СШ І-ІІІ ступенів №4 м. Новий Розділ Львівської області взяти участь у цьому захоплюючому навчанні.

Для багатьох дітей це була перша поїздка за кордон. Робота видалась надзвичайно цікавою. З кожним днем підлітки розвивали лідерські навички та відкривали в собі нові риси. Дехто з них вже мав досвід організатора, брав участь у різних проектах. Так, Юлія Наявко є президентом шкільного євроклубу; Віталік Мацкула і Остап Скрутовський були учасниками польсько-німецько-українського проекту “TriM – Hattrick dla Europy” (PNSM), який проходив у м.Люблін, де хлопці змагалися із вуличного футболу та привезли кубок та цінні призи.

На тренінгах літньої академії шкільна молодь вчилась вести дискусії, працювати в команді, приймати рішення, організовувати волонтерські проекти та працювати з новими медіами. Високопрофесійні тренери створювали теплу сприятливу атмосферу. «Щодня  ми проводили багато часу із різними людьми, які давали цінні поради, як бути лідерами та як досягти успіху в житті. Звичайно траплялися моменти, коли було важко, але завдяки нестримній ініціативі наших волонтерів нам все вдавалося,»- згадує Ю.Наявко. Інтерактивні та рольові ігри, групова робота допомагали швидше та краще зрозуміти матеріал. А результатом роботи стала онлайн газета, створена на платформі МАМ.

Діана Матвіїв ділиться своїми враженнями: «Це був дуже цінний досвід, і я переконана, що він допоможе нам у майбутньому. Мені дуже сподобалась наша розмова про волонтерські роботи, і я замислилась над тим, чому б не стати і самому волонтером. Цей проект дав можливість мені зрозуміти,чим саме я хочу займатися у житті».

Керівники проекту Міхал Горбулевіч та Микола Шпаковський подбали і про культурну програму. Цікаві екскурсії у найпривабливіші місця Варшави, Кракова, Любліна наповнили нашу поїздку незабутніми емоціями: феєричне вечірнє шоу музики, світла і води біля Варшавського фонтану, оглядовий майданчик на Палаці Культури, Будинок Коперника, де всі закони природи можна дослідити власноруч, величний Вавель…

Такі освітні поїздки не тільки збагачують дітей знаннями, а й формують їхні особистості.

Наталія Наявко, координатор шкільного євро клубу «Промінь Європи»

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151016082814786.426362.261424294785&type=1 

а також: https://plus.google.com/u/0/photos/112886113395389929130/albums/5778120341982380593

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика