Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 19 вересня 2012 р.

Мої враження від проекту "Майбутнє Європи"


Світ – це книжка і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку.
( Св. Аугустин)
    
      
     Я дуже щаслива, що виграла конкурс   серед випускникі Євроклубів України і мала змогу бути присутньою на молодіжному обміні, що проходив з 3.09.12-9.09.12 в м. Драммен  (Норвегія). Я можу з гордістю сказати, що мені дуже пощастило, тому що я знайшла нових друзів з Італії, Турції, Росії, Норвегії, а також з України. Серед учасників проекту «Майбутнє Європи» була дружня, навіть сімейна атмосфера.
     Програма  обміну включала в себе відпочинок та нестандартне навчання. Також наша українська команда відвідала посольство України в Норвегії  та мала змогу поспілкуватися з послом особисто за чашкою зеленого чаю. На цьому ми не зупинились і через декілька днів були на прийомі у мера м. Драммен з усіма учасниками нашого проекту.
    Ми мали можливість побачити цю країну з усіх сторін. На мою думку, Норвегія - країна стабільності, дивної погоди та високих цін, але з дуже вихованими, толерантними жителями. Я помітила, що дуже багато людей займається спортом та їздять не на автомобілях, а на велосипедах. Це круто, що люди піклуються про своє здоров’я.
     Великим плюсом цієї країни є її незвичайно гарна природа, чисте повітря, гори, але не передбачувана погода іноді може зіпсувати настрій.
Мабуть багато людей хотіли б жити в Норвегії і тепер я їх розумію.
    Хочу сказати велике спасибі організаторам цього проекту та всім учасникам, особливо Сергію Штукаріну , за те, що допоміг нам організуватися, розібратися з усіма документами та білетами і на протязі поїздки завжди був поряд і допомагав.

Колишній президент Євроклубу  № 1 м. Суми
 Журова Анастасія

                                                                                            

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика