Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 14 вересня 2012 р.

В цифрову еру, Євроклуби активно знайомляться і обмінюються досвідом онлайн


Сторінка gplus.to/ukraineuroclubs - місце, де спілкуються Євроклуби! Щиро дякую тим, хто долучився, наступна зустріч - о 15:00 в четвер 20 вересня.  

Перша в цьому навчальному році відеозустріч Євроклубів зібрала 12 опікунів та учасників клубів з 7 регіонів України.

Ще декілька Євроклубів подали заявки, але не змогли взяти участь в зустрічі - будемо намагатись обрати оптимальний формат, аби всі змогли долучитись до спілкування.

Згідно досвіду, аби заздалегідь підготуватись до участі в онлайн-зустрічі Євроклубів, доцільно обрати більш-менш сучасний комп'ютер зі стабільним доступом до мережі Інтернет, завантажити та встановити безкоштовний веб-браузер Google Chrome, увійти до облікового запису Гугл (якщо немає пошти на gmail.com - бажано завести її), і перейти на сторінку Євроклубів у Гугл+ http://gplus.to/ukraineuroclubs - додавши її до своїх кіл.

Аби бути впевненим, що Ви отримаєте запрошення на відеозустріч, надішліть заздалегідь адресу своєї пошти на gmail.com - на електронку: euroclubs.org.ua@gmail.com. Слідкуйте також за оновленнями на сторінці Євроклубів у Гугл+, приєднуйтесь до "подій", коли буде оголошуватись наступна відеозустріч Євроклубів.

Якщо Ви усе ще не бачите відеозустріч, хоча вона мала початись, подивіться тут: https://plus.google.com/s/%23hangoutpost, чи https://plus.google.com/events.

І саме собою, ініціюйте власні відеозустрічі, запрошуйте Євроклуби з інших шкіл, міст, областей, з-за кордону долучатись до онлайн-спілкування!

Корисна інформація про Гугл+ події @ http://www.google.com/intl/ru_ALL/+/learnmore/events

1 коментар:

  1. Справді - долучайтесь, не пошкодуйте 60 хвилин свого дорогоцінного часу, бо ми є прикладом для наших дітей!

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика