Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 14 серпня 2012 р.

Дружба молоді різних країн не має кордонів - табір у СопотіНа запрошення "Міжнародної асоціації розвитку науково-культурно-освітніх відносин Польща – Україна – Європа" молодь Ради євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського ОЦДЮТ відвідали міжнародний табір у м.Сопоті (Польща). 

Під час перебування у таборі вихованці мали можливість презентувати особливості культурного різноманіття України та ознайомитись із особливостями культурного розвитку Польщі.

Поїздка набула чималого резонансу. Ми усі залишились у захваті від культури та архітектури, вузеньких середньовічних вулиць європейських міст Польщі: Варшава, Гданськ, Гдиня, Хелм, зелені парків та найдовшого молу у місті Сопот, подорожі пароплавом вздовж берега Балтійського моря до містечка Хель.

Незабутні враження залишив у кожного середньовічний замок Тевтонського ордена у Мальборку. Назавжди дітям запам’ятається екскурсія до морського маяка, морського порту, яхтового клубу, міського музею у м.Сопот та рибацього музею у м.Хель, яскраві концерти у рамках Міжнародного співочого фестивалю. І, звичайно, дружба української та польської молоді залишиться з нами на усі роки. Незабутні враження та надію на подальшу співпрацю з польською молоддю привезли ми назад в Україну на Кіровоградщину.

Підсумками табору стала розроблена програма дій на майбутнє, зокрема програма молодіжних обмінів між Україною та Польщею і налагодження партнерських зв’язків. Рада євроклубів Кіровоградщини запрошує долучатись до співпраці та спільних освітніх подорожей до країн Європи!

Автор: Олена Арутюнян – голова Ради євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика