Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 14 серпня 2012 р.

Міжнародний волонтерський табір запрошує до Полтави

Євроклуб ПНВК "Паросток" запрошує вас бути гостем Міжнародного волонтерського табору "Полтава. Краса і збереження", який буде тривати з 22 серпня по 5 вересня у нашому місті.

Протягом двох тижнів волонтери з Японії, Кореї, Австрії, Туреччини і Франції долучаться до благодійного проекту з відновлення дитячого садочку № 4 за адресою пров. Гористий, 11. Разом зі студентами полтавських ВНЗ, учасниками міських Євроклубів і просто небайдужими громадянами волонтери зроблять подарунок місту і підготують дошкільний заклад до зустрічі маленьких полтавців.

Окрім щоденних кількагодинних екологічних десантів, програму табору насичено найрізноманітнішими подіями, долучитися до яких ми запрошуємо усіх охочих. У програмі табору міжкультурні вечори (з національними стравами, музикою та іграми), еко-лекції від волонтерів, екскурсії містом, медіа-майстерні (де кожен зможе спробувати себе в ролі журналіста, фотографа, дизайнера чи навіть редактора кольорового журналу!), Old-School Party (вечірка на честь початку навчального року, де кожен, незалежно від віку чи національності зможе поностальгувати за першими шкільними роками, дістати старі фото і розповісти про найнеймовірніші шкільні витівки), зустріч із адміністрацією міста, «вилазки» на природу, БАГАТО АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ і ще безліч всього цікавого і корисного.

Організаторами табору є ПНВК «Паросток», Педагогічний центр "АКАДЕМІЯ", Корпус Миру (США) і Всеукраїнська організація Альтернатива-В.

Тел. для контакту: 096 9700975 - Наталка Дмитренко, 096 5747805 – Олена Говорова

Детальну програму табору можна знайти на сайті www.parostok.pl.ua, а також на сторінці http://www.facebook.com/CentreACADEMIA Педагогічного центру "АКАДЕМІЯ" у мережі Facebook.

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика