Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 6 червня 2012 р.

Враження про ІІ Безпекову Школу Молодих Лідерів та традиційний конкурс “Europa Secura”

Пройшовши відбір до Безпекової школи молодих лідерів, яку організував Молодий Народний Рух України з 25 по 27 травня 2012 року, ми мали унікальну можливість зустрітись з однолітками на базі пансіонату « Шацькі озера», де і проходили всі заплановані заходи. 

 Всі, хто приїхав сюди, безсумнівно, не тільки мріють про щасливе майбутнє України, а й прагнуть зробити зміни, трансформації, реформи задля втішних перспектив для нашої держави.Програма була досить насиченою. З вітальним словом до присутніх звернулись Наталія Немилівська, Іван Крулько, Малгожата Шкождзінська та Олег Кошинський.

Цікавими були лекції на тему: «Політичне партнерство НАТО: можливості для України»  та «НАТО після саміту в Чикаго».Жваво проходили дискусії та сиимуляційна гра « Засідання Комісії НАТО - Україна на рівні міністрів закордонних справ щодо підтримки проведення чемпіонату Європи з футболу 2012» (Іван Крулько, Олег Кокошинський).


Перегляд фільму « НАТО: 20 років партнерства» зібрав у залі всіх учасників даної школи. Гра «Криївка та затишний вечір навколо вогнища з піснями юнаків і дівчат надовго залишиться в пам’яті  тих, хто мав шанс на прекрасне спілкування, незабутні зустрічі, цікаві імпрези та ігри.
І ще одна приємна новина. Перший тур Міжнародного змагання « Europa Secura» ( за підтримки Міністерства Закордонних Справ Чехії та Європейського Союзу) успішно пройшли 7 учнів  школи № 25. 

Вони ввійшли до двадцятки найкращих учасників конкурсу по Україні і змагатимуться за вихід у фінал.( Роберт Лорян, Вікторія Кубай, Анастасія Грачова, Руслан Кальков, Андрій Семенець,  Василь Макарусь, Дмитро Баран). On-line тестування , яке відбувалось англійською мовою, охоплювало питання на перевірку знань про НАТО, ЄС, історичні персоналії і події, географічні дані, а також включало питання на загальну обізнаність та логічне мислення учасників.
ІІ тур передбачає написання есе на одну із запропонованих тем. Три переможці з Україні матимуть змогу побувати у Празі з навчально-екскурсійним візитом. Хай фортунить євроклубівцям ЗОШ № 25.
Євроклубівці ЗОШ № 25 м. Луцька

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика