Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 24 травня 2012 р.

"Європейська Олімпіада" в Луцьку оголошує переможців

У Луцьку 23 травня за сприянням Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, відбувся фінал конкурсу серед школярів "Європейська Олімпіада". 

Конкурс серед школярів "Європейська Олімпіада" вже традиційно пятий рік поспіль продовжує серію заходів до Дня Європи, які протягом квітня-травня цього року проводить Центр Європейської Інформації міста Луцька та Центр Громадських Молодіжних Організацій Волині “Наша справа”. Учасниками конкурсу стали учні старших класів, представники Шкільних Європейських Клубів Волинської області.

Метою конкурсу є надання можливості учнівській молоді проявити свої знання щодо обізнаності про Європейський Союз, а також підтримати обдарованих її представників. Участь школярів в такому інтелектуальному змаганні стимулюватиме їх до самовдосконалення власних знань, підвищення професійного рівня, розвиток творчого потенціалу.

Члени конкурсної комісії та організатори привітали учасників з Днем Європи. Вітальним словом розпочали конкурс заступник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Загрева Валентина Ярославівна,  начальник управління у справах сім`ї молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Карнаухова Галина Йосипівна та директор Центру Європейської Інформації Басюк Ліна Василівна, які побажали успіху молоді в їх європейських досягненнях.
 
Основою конкурсу стало тестування волинських школярів на знання про країни Європи та Європейський Союз. Учні шукали відповіді на запитання з історії, георафії економіки та політики європейських країн і ЄС. Перше місце у конкурсі зайня Савчук Андрій, учень ЗОШ № 25 м. Луцька, друге місце отримав Пахольчук Андрій, учень Каківської НВК, третє місце – Ткачук Андрій, учень Ківерцівської ЗОШ-Гімназії.

Роботи декоративно-творчого конкурсу «Україна і Європейський Союз у майбутньому» вразили всіх присутніх своєю оригінальністю та складністю виконання малюнків та тровчих робіт. На розгляд було подано близько 40 творчих робіт. Конкурсній комісії було досить не легко оцінити роботи, адже кожна з них була креативним «шедевром», яке відображали дитяче бачення України серед інших європейських держав. І все ж таки переможцями стали: перше місце – Ярмошук Олександр та Матвєєв Богдан, учні Горохівської Гімназії з роботою «Україна – прикраса Євросоюзу», друге місце – Мороз Наталія ЗОШ смт. Любешів з ротою «На Євро 2012», третє місце – Мазирик Владислав ЗОШ с. Заброди з малюнком «На шляху до Європейського Союзу». 

Переможці конкурсів отримали цінні призи та дипломи. Бажаємо всім європейського травня, адже Дні Європи продовжуються.Прес-служба Центру Європейської Інформації у м. Луцьку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика