Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 24 травня 2012 р.

День Європи у Новому Роздолі

До цього свята старанно готувалися школярі та опікуни Євроклубів області. Всі з хвилюванням чекали цього дня, адже відповідальність була великою. Особливо турбувала погода, але, на щастя, день видався теплим і сонячним.
            
Учасників форуму зустріли щирі усмішки дітей та дорослих і лагідне травневе сонечко. Місто радо вітало гостей.

Після урочистого відкриття форуму його учасники, одягнені в національні костюми різних європейських країн, веселою  ходою пройшли центральною вулицею до святині міста – пам’ятника Т. Шевченку, щоб посадити там клумбу. Майдан буяв різнобарв’ям кольорів та квітів. Кожному хотілося залишити згадку про себе у Новому Роздолі. Олена Гарцула, завідувач кабінету євро інтеграційних аспектів освіти ЛОІППО, посадила першу квітку та започаткувала клумбу дружби.
         
Потім на центральній площі міста відбувся великий святковий концерт, який підготували діти. Учасники форуму спілкувалися між собою, веселились, обмінювались досвідом роботи, фотографувались. На площі панувала радісна атмосфера, місто наповнилось веселим співом, дитячим галасом. Здавалось усі жителі міста вийшли на центральну площу. Діти веселились, а старші новороздільці раділи за них. Тут же можна було побачити вироби народних умільців( виставки, бісероплетіння), а також навчитись виготовляти ляльки-мотанки та робити витинанки.
         
Після офіційної частини відкриття свята відбулась презентація так званого Європейського містечка. Інформацію про ЄС можна було отримати у наметі Центру європейських ініціатив (керівник Олег Процак). Тут кожен бажаючий мав змогу познайомитись із інформаційним та промоційними матеріалами.  Ми більше дізналися про культуру Німеччини, Греції, Португалії, Іспанії, Туреччини, Польщі та Румунії. У рамках Європейського містечка можна було також вивчити англійську, іспанську, румунську, польську, німецьку, португальську та турецьку мови, відвідавши  майстер-класи «Школи європейських мов», організований волонтерами Європейської волонтерської служби (керівник Олена Шинаровська) та волонтерами Корпусу миру.

Юні спортсмени згуртувались біля спрортивного майданчика, де працівники школи ДЮСШ запропонували дітям спортивні ігри та конкурси. Своїми враженнями від почутого і побаченого ділиться один із учасників: «Таке дійство у нашому місті я побачив вперше. Я мав змогу поспілкуватися з іспанцем Фернандо та португальцем Жозе англійською мовою. Я - великий прихильник іспанського футболу,тому наша розмова була для мене захоплюючою. Не було жодного дискомфорту,бо волонтери були дружньо налаштовані та привітні. Вдома я похвалився батькам призами, які виграв у футбольному конкурсі.»

Промоційні матеріали були надані представництвом ЄС в Україні та Центром європейських ініціатив у м.Львові.

Щиро дякуємо усім організаторам та спонсорам цього святкування, а також учасникам форуму за їхню активну участь.

Фотозвіт: https://plus.google.com/u/0/106914856938849937477/posts

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика