Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 19 травня 2012 р.

День Європи у Полтаві

19 травня у Полтаві відбулося святкування Дня Європи. Цього року свято вперше відбувалося за столичним форматом Європейського містечка. Презентації країни Європейської спілки проводили шкільні Євроклуби.

Учні розповідали про політичний устрій, історію і культуру країн Європейської спілки, презентували традиційні їжу і вбрання. Гостями свята стали школярі, студенти та інші мешканці Полтави.

Євроклубівці ПНВК «Паросток» представляли Естонську республіку. Окрім традиційної презентації, учні також поширювали інформаційні матеріали про країну, люб’язно надані посольством Естонії, а також частували відвідувачів власноруч приготованими традиційними естонськими марципанами.

В межах святкування учні запрошували однолітків долучитися до команди журналістів обласної молодіжної газети «Довгапанчоха» і проводили вікторину «Що ти знаєш про Європу». Призами найдопитливішим гостям стали  буклети й туристичні брошури про країни Європи. Наймолодші євроклубівці проводили промо-акцію «Чорнобрива Україна», роздаючи перехожим насіння чорнобривців і закликаючи полтавчан саджати ці квіти на подвір’ях і узбіччях доріг.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика