Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 15 травня 2012 р.

В Новому Роздолі на Львівщині пройде Форум Євроклубів

19 травня 2012 року, в суботу, з 11.00 до 16.00, на центральній площі міста у рамках святкування Дня Європи, під егідою Мережі центрів європейської інформації України проходитиме VII Обласний форум шкільних євроклубів.
         
Для участі у форумі за допомогою творчого конкурсу було відібрано 25 ШЄК, по 5 представників із кожного та опікун Євроклубу. До святкування приєднаються також гості з Чернігівської області – ШЄК «Юніор» з смт. Варва.

У програмі – костюмований парад ШЄКів, представлення європейських країн інформаційними матеріалами у наметах, вікторини, ігри, майстер-класи із ляльки-мотанки, бісероплетіння, витинанки, розмальовування прапорів європейських країн в Арт наметі та конкурс «Лице Європи», вивчення мов у Мовному наметі за участі волонтерів європейських країн та Корпусу миру в Україні, спортивний куточок «Євро-2012», концерт дитячих творчих колективів міста.
           
У ході форуму чени Євроклубів закладуть Європейську клумбу на майдані біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.
         
VII Обласний форум шкільних євроклубів відбудеться на центральній площі м. Новий Розділ, Львівська область. Відкриття заходу в Народному домі, центральна площа міста о 11.00.
         
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до святкування.

Контактна особа: Наявко Наталія Олександрівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу  “Промінь Європи”, тел.: +38 (067) 45 83 755, е-пошта:  nayavko@yandex.ru  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика