Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 6 травня 2012 р.

Незабутні Дні Європи у Луцьку

Суботній ранок зібрав у приміщенні Луцької міської ради старшокласників- справжніх знавців Європи.

Більше 30-и українських і польських школярів змагались на євроолімпіаді, розв"язуючи тести англійською мовою, демонструючи свої міцні знання. Напружена розумова праця і...приємна звістка. Раді за свого президента євроклубу Андрія Савчука, який зайняв 1-е місце і був нагороджений електронною книгою.

А в обідню пору площа у Луцькому парку заповнилася учнями шкіл міста у яскравих костюмах. По-різному представляли кожну країну ЄС в її неповторності і унікальності: танці, пісні, гімнастика, літературно-музичні композиції не залишили байдужими нікого з присутніх. Досить фахово і нестандартно було представлено нині головуючу в ЄС країну Данію учнями гімназії № 18. Народний ансамбль "Джерельце"( ЗОШ № 25) танцював "Скандинавську польку", на сцені Анастасія Грачова і Вікторія Кубай надзвичайно емоційно-урочисто представляли Швецію. А як талановито підспівували і пританцьовували фани!!! І наш 10-Б був неперевершено-активним вболівальником. 

На одній із паркових алей, на асфальті, презентували свої малюнки-шедеври юні художники. Креативно, відверто, по-дитячому мрійливо-оптимістично і щиро. Всі малюнки були виконані досить майстерно. Учні нашої школи Лідія Склярова, Ілона Миронюк, Ольга Смялко, Ірина Семенюк зобразили Луцьк справжнім європейським містом. 

Раді були зустрічі з колишніми євроклубівцями нашої школи, які вже є   студентами. Сьогодні вони були волонтерами і працювали у наметовому євромістечку. Європейський тролейбус з промоційними матеріалами, боді-арт, англомовна школа, флеш-моб, безліч прапорців, кольорові кульки, морозиво....неповторна атмосфера юнацького запалу, хорошого настрою, бадьорості і адреналіну!!!

Вдячні всім причетним до організації і проведення такого прекрасного дійства.


(враження євроклубівців ШЄКу "Єврозоря" ЗОШ № 25)           
Члени євроклубу "Єврозоря"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика