Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 3 травня 2012 р.

Європа в ЗОШ № 25 м. Луцька

Традиційною справою квітня-травня в ЗОШ № 25 м. Луцька є реалізація проекту "Європа в нашій школі", ініційована членами шкільного євроклубу "Єврозоря" (керівник Ольга Струбицька).

В рамках проекту проводиться шкільна євроолімпіада для учнів 7-11-х класів. Цього року її питання були складені двома мовами: українською та англійською. Перемогу (1-місце) розділили Андрій Савчук (11А клас) та Роберт Лорян (10Б клас).

Отож, учнів очікує другий тур для визначення абсолютного переможця. 5-11-им класам запропоновано взяти участь у шкільній та міській виставках декоративно-прикладного мистецтва на європейську тематику. Фантазії учнів немає меж! Такого таланту, креативу, польоту фантазії важко навіть уявити.

Впродовж тижня члени ШЄКу проводили бесіди з школярами на тему: "Лікбез про ЄС" з цікавою інформацією, іграми, рухавками, забавами.

25 квітня школу відвідала українсько-польсько-німецька делегація з метою реалізації проекту "Європа у валізі" (за підтримки Фондів Конрада Аденауера, Роберта Боша, Європейської Академії Берліну та Польської Фундації Роберта Шумана у співпраці з Інститутом Євроатлантичного співробітництва).

"Родзинкою" шкільного проекту став face-paint - фейс-пейнт, під час якого обличчя кожного учня школи (і не тільки) могло засяяти синьо-жовтими веснянками. Попереду євровечірка з іграми, вікторинами, євродискотекою, де у неформальній обстановці, в атмосфері юнацького запалу і оптимізму підведуться підсумки проекту, а 5 травня- міська євроолімпіада, євробачення (ми представлятимемо Швецію) і конкурс малюнка на асфальті.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика