Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 28 квітня 2012 р.

Конкурс декоративно-творчих робіт "Україна і Європейський Союз у майбутньому"

До Дня Європи 27 квітня в Луцьку відбувся конкурс декоративно-творчих робіт "Україна і Європейський Союз у майбутньому". 

Організаторами якого традиційно стали Центр Європейської Інформації у м. Луцьку при Волинській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки  та Центр громадських молодіжних організацій Волині "Наша справа" за фінансової підтримки Управління у справах сім`ї молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Метою конкурсу є поглиблення знань про Європу та європейські інституції; формування та розвиток свідомого ставлення до спільної спадщини, поваги до інших культур, прав людини і фундаментальних засад гуманності; формування почуття приналежності до Європи, відкритості, самостійності, поваги до демократії та толерантності; виховання молоді, як повноправних  учасників будівництва нової Європи шляхом поширення інформації про Євросоюз.

У конкурсі брали участь учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів міста Луцька. Роботи відрізнялися своєю креативністю. Серед всіх вирізнялися вишиті картини та роботи глини. Переможцем став Чіпак Дмитро учень НВК № 26 м. Луцька з роботою «Серцем у Європі». Це робота у формі серця виконане технікою пап`є маше, з однієї сторони якого зображений прапор ЄС, а з іншої -  Луцький Замок.  Всі школярі отримали дипломи та цінні призи.

Виставка робіт триватиме протягом місяця у Волинській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.

Фото: https://picasaweb.google.com/Linabasyuk/DQDuOD

Прес-служба Центру Європейської Інформації у м. Луцьку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика