Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 10 квітня 2012 р.

На Харківщині триває конкурс серед учнівської та студентської молоді "Україна - Польща: міжкультурний діалог"

Центр європейської інформації м. Харкова, районна Асоціація ДЮГО "ТЕМП" при ЦДЮТ № 6 Фрунзенського району Харківської міської ради, а також районний Європейський Клуб "Лідер" оголосили конкурс серед учнівської та студентської молоді "Україна - Польща: міжкультурний діалог".

Волонтерська діяльність є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в собі найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Метою Конкурсу є формування міжкультурного діалогу Україна - Польща, через презентацію й популяризацію культури та традицій українського та польського народів.

Завдання та пріоритети конкурсу: об’єднання зусиль учнівської молоді по збереженню, становленню та розвитку міждержавних, міжнаціональних, етнічних відносин, які будуть сприяти розповсюдженню знань про культуру та традиції українського та польського народів

Шкільний євроклуб "Тінейджер" ХСШ № 75 м. Харкова прийняв участь у номінації творчого конкурсу "Мандрівка по містам, приймаючих ЄВРО-2012". Це - творча робота до ЄВРО-2012. Ми оформили свою творчу роботу у вигляді газети та електронної презентації  міст, приймаючих ЄВРО-2012.

Інша номінація «Сувеніри для гостей». Цей конкурс декоративно-прикладної творчості містить вироби з кераміки, бісероплетіння, різьблення по дереву, чеканки, флористики, а також ляльки, малюнки та листівки, які відображують культуру та традиції Слобожанщини, які діти бажають подарувати гостям та волонтерам ЄВРО-2012

Конкурс проводиться за підтримки Фонду Місцевої демократії, Харківського центру польської культури, Харківської обласної громадської організації «Асоціація в підтримку громадських ініціатив «АССА», ХОМГО «Харківського центр волонтерів», ІМЦ районного управління освіти Фрунзенського р-ну Харківської міської ради.

Автор:  Філоненко Людмила

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика