Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 24 квітня 2012 р.

Фестиваль держав ЄС в Умані

В період з 23 до 27 квітня 2012 року в Уманського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум" буде проходити Фестиваль держав ЄС.

У рамках Фестивалю, ініційованого Євроклубом "EuroStar", буде проведено ряд заходів, спрямованих на знайомство учнів з історією ЄС та наближення учнівської молоді до розуміння європейських цінностей.

Фестиваль держав ЄС включає в себе: проведення урочистої лінійки - відкриття Фестивалю, виховної години для учнів 5-10 класів, 3-денного конкурсного змагання  ( вівторок-четвер ) між учнями 5-10 класів та урочистої лінійки – закриття Фестивалю.

Усі класи взяли участь у жеребкуванні держав, членів ЄС, та отримали завдання для підготовки. Так, 5-А клас представляє Кіпр, 5-Б  - Румунію, 5-В -  Бельгію, 6-А  -  Великобританію, 6-Б  -  Німеччину, 6-В  - Ірландію, 7-А - Чеську республіку, 7-Б  -  Словаччину ,8-А -  Португалію, 8-Б -  Болгарію, 8-В – Латвію, 10 - Польщу. Конкурсне змагання включає в себе: підготовку стіннівки про державу ЄС, презентації «Держава (вибрана за жеребкуванням) очима українця» та  певного звичаю даної держави ( представлення національної страви, показ національного танцю, пісні або ін.). 

На протязі тижня буде працювати  команда учнів-журналістів  «Уманчани», завданням якої є  підготовка звіту про Фестиваль держав ЄС у навчальному закладі та його висвітлення в мережі Інтернет на сайті євроклубу та сторінках в соціальних мережах.

Підведення підсумків Фестивалю відбуватиметься на урочистій лінійці 27 квітня з нагородженням та відзначенням переможців та активних учасників.
Відвідати заходи Фестивалю держав ЄС  в Уманському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум» можуть усі бажаючі.

* * *

Контакти: Рудик Надія, Євроклуб «EuroStar», Тел.: (096) 502 09 20, e-mail: EvroStar@list.ru, nika_rn@mail.ru

Уманський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 - колегіум» Уманської міської ради, вул.Червоногвардійська, 12, м. Умань, Черкаська обл., 20300, Тел.: (04744) 5 24 41, e-mail: colegium@ukr.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика