Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 17 квітня 2012 р.

Розвиток волонтерського руху через діяльність шкільних євроклубів України та Польщі - семінар в Києві

"Розвиток  волонтерського руху через діяльність шкільних євроклубів України та Польщі. Готуємось до ЄВРО 2012" - під такою назвою 25 – 27 квітня 2012 року у Києві пройде україно-польський семінар.

Захід проводитимуть громадська організація "Агенція розвитку освітньої політики" та  Київський ліцей бізнесу у партнерстві з Головним управлінням освіти і науки м. Києва, Асоціації керівників шкіл м. Києва. Семінар відбудеться за фінансової підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" (програми "Схід-Схід: партнерство без кордонів" та Європейської програми).

Мета семінару: представити кращі практики українського та польського досвіду із залучення молоді до волонтерської діяльності в рамках соціальних ініціатив та результати українсько-польського проекту “Молодь – європейське громадянство, місцева діяльність і партнерство в програмах у рамках ЄВРО-2012”.
 
У семінарі візьмуть участь  керівники шкільних євроклубів з різних регіонів України, представники державних, громадських і міжнародних організацій. З Польщі до нас приєднаються представники урядових і неурядових організацій (з Освітнього Департаменту міста Варшави, Офісу мера міста Варшави, Європейського Дому Зустрічей Молоді, Асоціації "Серце для дітей", Фундації "Ніколи Знову", Варшавського Центру для освітніх і соціальних інновацій і тренінгів).

Місце проведення заходу: 25 квітня 2012 р. учасники працюватимуть в міському Будинку Вчителя  за адресою: вул. Володимирська, 57, "Велика вітальня", 3й поверх,  станція метро «Університет». 26 – 27  квітня 2012 р. учасники працюватимуть в  Київському ліцеї бізнесу  за адресою: вул. Лагерна 30-32, станція метро "Берестейська".  

Контактна персона: Ірина Іванюк, заступник голови Агенції розвитку освітньої політики, електронна пошта iivanyuk@yandex.ru,  тел. 095 330 92 69, Тел. 456 20 06, 456 08 14 – Київський ліцей бізнесу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика