Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 19 березня 2012 р.

Майстерня історичної пам`яті "Цінності різних поколінь" у Луцьку

14 березня Центр Європейської Інформації при Волинській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки  та Центр громадських молодіжних організацій Волині «Наша справа» провів Майстерню історичної пам`яті «Цінності різних поколінь» присвячена Європейському року активного старіння та солідарності між поколіннями.

Метою майстерні є виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до людей похилого віку, збереження спогадів ветеранів ВВВ, їх сімей опанування учасниками шляхів і методів взаєморозуміння та толерантного відношення між представниками різних поколінь.

В рамках майстерні були проведені інтеграційні ігри «Східний базар», «Бінго», «Дерево очікувань», «Каміння на шляху», «Капсула часу» «Цінності» та інші.

У вправі валіза порозуміння євроклубівці, як вчителі так і учні визначили найкращі якості, які потрібні для діалогу різних поколінь, серед них: дружелюбність, вміння вислухати, дипломатичність, бажання йти на компроміс, сприймати поради, як допомогу, любов, взаємоповага та мудрість.

Найголовнішими цінностями в житті учасники вважають кохання, сімю, віру, доброту та свободу, а найменш важливими стали розваги.

Майстерня була цікавою для всіх учасників та стала прикладом, щоб організовувати подібні майстерні в школах.

Прес-служба Центру Європейської Інформації у м. Луцьку

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика