Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 9 березня 2012 р.

Чи потрібні Євроклубам гроші на проведення тренінгів?

Активна життєва позиція учасників Євроклубів долає брак коштів та власних ресурсів. 

Постійним завданням євроклубів, крім вивчення європейської культури, історії виникнення Євросоюзу, традицій та звичаїв, вважаю виховання наших майбутніх громадян саме у дусі європейських цінностей, толерантності та поваги до інших народів.

Але цього важко досягти, якщо учнів не вчити відповідальності, бути активними і вчитися всьому новому. Саме такі вміння можна здобути під час найрізноманітніших тренінгів, майстерень, зустрічей з однолітками, саме там наші учні вчаться приймати рішення, відстоювати свої позиції, передавати знання іншим, вчаться ділитися знаннями і поширювати їх. Вони гордяться не тим, що вміють чи знають, а тим, що можуть все це передати іншим, навчити багатьох. Цим вмінням вони вже відрізняються від попереднього покоління, яке знає, але воліє тримати все своє при собі, а не навчити десятки, сотні, а то і тисячі нових людей.
 
На прикладі своїх (і не тільки) євроклубівців бачу разючі зміни – очі цих молодих людей горять від радості змін, вони хочуть активного життя, їм уже скучно без роботи, вони радо несуть знання іншим - після тренінгу в Києві, в Представництві Європейської Союзу в Україні президент євроклубу Юля Боровкова протягом наступних місяців самостійно проводила представлення проекту, готувалася до майбутнього тренінгу, збирала матеріали і групувала активних учасників для проведення тренінгу у місті. Інша учасниця Уляна Охнич, після тренінгу у Києві "ВІЛ/СНІД" проводить роз’яснюючи роботу з профілактики у старших класах школи, а всі учасники євро клубу із задоволенням провели урок про екологію серед учнів 1в класу.

Такі спільні заходи приносять користь усім, адже вчаться не лише молодші, а усі -  відбувається спільний обмін інформацією, збагачення і вміння ділитися набутими знаннями.

Автор: Тетяна Гринкевич

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика